Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem, hogy hazudtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy hazudtam a szakításról?

Figyelt kérdés

Azért szakítottam, mert ő volt az első, és szeretnék még tapasztalatokat.

De ezt nem volt merszem elmondani neki, hanem helyette olyan dologra fogtam, amik egyébként valóban zavartak, és már más is ott hagyta emiatt.


De akkor is csak hazudtam.

Ha bevallom nem tartom magam hazugnak, így viszont nagyobb a valószínűsége, hogy változásra sarkallja magát.



2013. aug. 13. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Így utólag, nem tökmindegy?
2013. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bűntudatom van.
2013. aug. 13. 16:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik hamar, legkésőbb a következő pasinál.
2013. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban zavartak a dolgok akkor nem hazudtál, hisz zavart. Meg ha már kellett más akkor nem is szerethetted igazán. Hagyd a fenébe az egészet.
2013. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


második:

Szeretnék nemtől független maradni, nem fedem fel, hogy pasi vagy csaj. GYIK-en eddig azt vettem észre kettős mérce van, egy köztes megítélésbe akarok esni, se jobba, se rosszabba.

2013. aug. 13. 17:03
 6/15 A kérdező kommentje:

negyedik:

Abban nem hazudtam igaz, hogy zavart, abban hazudtam, hogy az az ok.

2013. aug. 13. 17:06
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"olyan dologra fogtam, amik egyébként valóban zavartak"


Például? Milyen dolgok? Érdekelne hátha nekem is van... :)



"mert ő volt az első, és szeretnék még tapasztalatokat"


Na ez viszont 1 nagy marhaság volt... Ezért szakítani? Ez nem normális dolog... Milyen tapasztalat kell?... De most őszintén...


Amúgy ha bűntudatod van, akkro az a legjobb, ha bevallod neki őszintén.

2013. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mire kened, az eredmény ugyanaz, csak így talán kevésbé fájdalmas. Még lehet jót tettél vele.
2013. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tetted jól,hogy hazudtál szerintem : / És ha szeretnél valakit, akkor minek hagynád ott? Talán nem is szeretted őt már igazán; ha ilyen indokkal (most a valósra gondolok) képes voltál otthagyni. És annyit nem érdemelt meg, hogy legalább az igazat elmondd neki? Nem értelek, kérdező. Ha szeretsz valakit, akkor minek akarod kipróbálni mással? Lehet, hogy álmaid férfiát/nőjét puskáztad el... Így jártál, ő meg jobbat érdemel nálad, olyat aki igazán szereti:)
2013. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9.vok, Márha ő tényleg igazán szeretett, akkor érdemel jobbat.
2013. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!