Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Azt hazudtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Azt hazudtam, hogy járok valakivel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátaimnak azt mondtam, hogy van fiúm, de nincs, csak menő akartam lenni ezzel. Tudom, irtó hülyeség volt, nem is tudom miért mondtam. Most meg találkozni akarnak vele. Mit gondoltok? Elmondjam az igazat? Vagy megkérjem a szomszéd srácot, hogy játssza el, hogy járunk vagy mi?

2013. júl. 15. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keres egy srácot akivel tényleg össze jöhet valami és akkor az már annyira nem is kamu :D
2013. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: 15 :)

2.válaszoló: tényleg, akkor össze kéne magam kapni és talán nyár végére összejöhet valami. :)

2013. júl. 15. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd én leszek a barátod:D
2013. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de inkább személyesen szeretnék ismerkedni. :)
2013. júl. 16. 21:35
 6/6 anonim válasza:
Egyáltalán miért akartál menőnek látszani zzel. Kit étdekel hogy van e pasid
2015. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!