Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem, hogy hazudtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy hazudtam a szakításról?

Figyelt kérdés

Azért szakítottam, mert ő volt az első, és szeretnék még tapasztalatokat.

De ezt nem volt merszem elmondani neki, hanem helyette olyan dologra fogtam, amik egyébként valóban zavartak, és már más is ott hagyta emiatt.


De akkor is csak hazudtam.

Ha bevallom nem tartom magam hazugnak, így viszont nagyobb a valószínűsége, hogy változásra sarkallja magát.



2013. aug. 13. 16:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

hetedik:

Ez ott gyökerezik, hogy nem bírtam megbírkozni a gondolattal, hogy ami nekem hatalmas első élmény, az annak akibe bele estem annak idején, a sorban x-edik élmény.

Ebben van önzés is, kisebbségi komplexus is. Ezt a Ennek a frusztrációnak a levezetését értem 'új tapasztalat' alatt.

2013. aug. 13. 17:20
 12/15 A kérdező kommentje:
9.: Azt adom, mindenképp olyat érdemel, aki békés magában.
2013. aug. 13. 17:25
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

az én exem is kitalált indokkal szakított és igen, neheztelek rá emiatt

nem azért mert már nem szeret, de legalább utoljára őszinte lehetett volna velem...

2013. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13.

Tőle tudtad meg?


Amúgy más megközelítéséből, amellett, hogy nagyon akartam az "újat", sokszor tényleg ellenszenvesnek találtam, olyannak akivel nem is barátkoznék. De velem olyan volt, hogy az mindig meglágyított.

És itt már épp ráfognám, hogy unszimpatikus volt és kész, de ha nem lett volna akkor is szakítani akartam volna.

...

asszem ennyi a megoldás, 2 nagy bajom volt, egyet ebből elmondtam, az is valami.

2013. aug. 13. 19:17
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

13. vagyok

nem, nem tőle tudtam meg hanem a barátnői mondták el, és ez később be is bizonyosodott

2013. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!