Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha hazudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha hazudtam neki arról, aki vagyok? Beszéljek vele vagy menjek el szó nélkül?

Figyelt kérdés

A nyarat külföldön töltöttem,a nagynénémnél,aki olyan,mint egy legjobb barátnő számomra.

Megismerkedtem egy sráccal és hazudtam neki...Azt hiszi,hogy egyetemista vagyok,de szeptembertől csak végzős leszek a gimiben.Kalandnak gondoltam,hogy legalább jól érezhetem magam valakivel,mert még sosem volt barátom se és ő olyan tökéletes pasinak tűnt,baromi jól nézett ki,volt stílusa,sportos volt és ő se akart semmi komolyat,nem az a típus volt.

De jó volt vele lenni,mert tapasztalt volt és bármiről tudtam beszélni vele.Folyton ajándékokat vett,fizette a vásárlásaimat és ha ezt szóba hoztam,akkor annyit mondott,hogy van elég pénze,ne foglalkozzak ezzel.

Tegnap viszont azt mondta,hogy szeret és nem akar csak úgy elengedni,talán maradhatnék itt,külföldön.

Ha egyetemista lennék,még meg is oldhatnám,de így,hogy ez lesz az utolsó évem a gimibe,lehetetlen.

Szeretem én is,de nem akarom,hogy csalódjon bennem...Hamarosan haza megyek és ha egy szó nélkül megyek el,soha többet nem látom.Bebeszélné magának,hogy nem szeretett soha és élné tobább az életét,mintha sose találkoztunk volna.

Nem tudom,hogy mi legyen...Azt is mondta,hogy a távkapcsolat sem zavarná,mert megtudná oldani,hogy gyakran találkozzunk,de nem tudja,hogy hazudtam neki,



2013. aug. 25. 13:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy akkor is szeretne-e meg minden ha kiderülne h hazudtál valamiben. A válasz tükrében mondjad el. Amúgy a legjobb az lenne ha őszinte lennél, de ha szereted kíméletes is lehetsz és kitalálsz vmit. De nem jó indítás...
2013. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!