Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szépség vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szépség vagy bevállalósság?

Figyelt kérdés

Nem szoktam barátnőimmel a szexuális szokásaimról beszélni (talán, mert picit nyitottabb vagyok a partnerem irányába, ami sokaknak nem hinném, hogy tetszene a lányok közül), de hétvégén kicsit becsíptünk és kiderült az egyik barátnőmről, hogy ő nagyon finnyás, neki csak a szeretkezés jó, finoman, gyengéden, az orált nem kedveli (ha kell inkább csak húzogatásból és nyalogatásból áll elmondása szerint, de rá lehet venni a simára is mondjuk tejszínhabbal), de ha csinálja is, akkor szájba nem például és ilyenek. Én szinte mindent szeretek. A popóval sincs bajom.


Szóval ő sokkal szebb nálam (arcra, hajra például), a fiúk oda vannak érte, én pedig átlagos vagyok (vagy alatta, nem tudom, nem volt sok kapcsolatom). Szerintetek melyik a férfiak számára? Csak kíváncsiságból…


A perverz és kanos bikáknak üzenem, akik rám írnak ismerkedés céljából, hogy nem áll módomban válaszolni nekik, remélem megértik. Nem keresek kapcsolatot!



2015. febr. 17. 22:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Aha, biztos.
2015. febr. 17. 22:56
 12/17 anonim ***** válasza:

Miért tenni?

Mindenkinek más jön be, a pasija meg örülni fog neki (ha nem csk havi 1x akar szexelni)

Nem tudod magadnak bebeszélni hogy tetszik valami, ha közben nem...

2015. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján egyértelműen téged választanálak. A másik leírt hölgyre a fapin@ jelző illik.
2015. febr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy olyan elképzelésem, hogy a perverziót mindig a megvonások hozzák létre. Tehát aki ritkábban jut szexhez az hajlamosabb különböző perverziókra. Erre hasonlatnak szoktam gondolni egy fára. Ami ha nem kap fényt akkor elkezd kicsavarodni, meghajlani, kusza ágai lesznek, de ugyan ez van, ha nem kap elég tápanyagot. Míg az a fa ami mindenből eleget kap az egy "átlagos, unalma" fa lesz. Nem tudom mennyire érthető, de szerintem van benne valami.

És akkor saját tapasztalat, volt egy barátnőm, aki bomba nő volt 10 es skálán 9,5 ös, azt sem tudom már, hogyan sikerült összeszedni. Mindenki irigykedett rám a baráti körből. De a szex abszolút nem volt jó vele. Az első 3 hónapban nem engedett semmit, azután is csak minden szombaton este egyszer sötétben takaró alatt engedte. Olyankor is csak feküdt mint egy darab fa, semmi reakció vagy hang nélkül. És végig olyan szúrós szemmel nézett, hogy " na gyerünk végezz már, legyünk túl ezen az egészen...". Csak egyszer hoztam fel előtte, hogy mást is kipróbálhatnánk, mint pl az orális szexet, erre úgy kifakadt, hogy szerintem még a szomszéd utcában is hallották ahogy elküld prostihoz, hogy: "ott éld ki az undorító mocskos perverz vágyaidat..."

Szóval inkább egy átlagos nő aki mindenben benne van, vagy ha nem is mindenben, de nyíltabb új dolgokra.

Már nem vagyok vele együtt.

23F

2015. febr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Átlagos nő aki bevállalósabb.
2015. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

tapasztalatból azt kell mondjam h mindenképp az ágyban nyújtott teljesítmény alapján választanék, ha hosszútávú kapcsolatról van szó.

hiába akármilyen szép csaj, ha neki már az orál is sok, mi lesz később? nekem prűd csaj semmiképp se kéne. egy kapcsolatban épp olyan fontos a szex, mint a szerelem/szeretet, a két dolog nincs meg egymás nélkül! csak ezt a prűd emberek nem veszik észre.


a jó csaj aki prűd max egyéjszakás kalandra kéne.


egyébként van abban vmi akit valaki mond, h a túl jó nők gyakran nem olyna jók az ágyban. sztem ennek azért több oka is lehet, nemcsak az, hogy ők megtehetik.

arról is szó van h ezeket a csajokat az előbb említett okból gyakrabban "használják" egyéjszakás kalandra amivel teljesen tévútra kerülnek szexuális téren. egyrészt mivel sok pasival megdugatják magukat, elhiszik h ők mekkora sztárok az ágyban, sőt még néha bűntudatuk is van (mondjuk a sok egyéjszakás kaland sztem is r . bancság). de közbe senkivel nem jutnak el komolyabb kapcsolatig, ahol kialakul a bizalom és ki lehetne próbálni a "durvább" dolgokat mint pl análszex. vagy azér az orálszexhez is ki kell alakulnia némi vonzalomnak, főleg ha mélytorkozásról van szó.


ezt mondjuk az alapján mondom, hogy egyéjszakás kalandom volt már olyan nőkkel akiket kinézetre 8/10-be sorolnék az ágyban max 3/10.


ellenben az átlagos csajokat (5-7/10) sokkal nehezebb befűzni, nem annyira hajlandóak egyéjszakásra eleve. velük sokkal könnyebben alakítok ki hosszabb távú kapcsolatot. mikor oda kerül a dolog, kiderül h tök jók az ágyban, perverzek, a jókislányos külső igazi vadmacskát rejt. persze ez nem mindig így van, én 3 esetet tudok mondani amikor ez volt.

de ennek nyilván meg van az oka.

2015. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Buta vagy.

Az egyik változtatható s semleges, másik csak külső.

Amikor kaját keresel, akkor jó homok és föld között választásán gondolkodni?

2015. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!