Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti is ezt tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ezt tennétek a helyembe? Kár volt megszülettnem senkinek sem volt még ilyen szar élete mint az enyém

Figyelt kérdés
Kilátástalan az életem nem sorolom de ha idáig nem volt jó életem akkor fölöslegessen vok itt ezen a Földön.Fiatal lány vagyok és a kislánykoromrol is csak a szar jutott és most felnött nöként sem látom a kiutatt.A fiúk is csak azért voltak velem a sex miatt megdugni azt kész,ennyi el van felejteve ,hogy mit is érezhetek.27éves lány vagyok és sehol semmi változás én már nagyon szeretném h az életem 180 fordulatott fejlödjön annak is örülnék.Nem adom fel,de mit tegyek ha ez a világ nem nekem való akkor már inkább a halál .Mondjátok meg Nekem hogy a sok évi fájdalmat hogyan lehet kiüríteni hogyan törölhetném ki ,hogyan tudnék pozítivan gondolkozni ,vidám lenni ha természetre sem vok olyan ,szerintem az lettem volna ha kislány korom is jó lett volna.De egyszerüen nem tudok pozitiv lenni.Hogyan lehetnék vonzó hogyan tisztithatnám meg a kislelkemet,a sok fájdalomtól is,hogyan legyek egészséges ha kislánykoromba még arra sem figyeltek sok cigi füstött is szívtam ja meg az a sok gyógyszer hogyan tudnám ezt is kitisztítani a szervezetemböl ?Meg akarok változni kivül belül szellemileg,lelkile,testileg.

2015. febr. 8. 10:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
4%
Én rendszeresen dugnálak nem csak egyszer
2015. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Általában szeretek segíteni másoknak, ellátni pozitív gondolatokkal őket, de mikor valaki hasonló problémával küzd, akkor elakad a szavam. Ezen tényleg csak te tudsz segíteni, és ha járnál is pszichológushoz, ő is csak erre bátorítana. Míg nem találsz valamit, amiben örömödet leled, addig csak magadat fogod visszahúzni.
2015. febr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Pszichológusnál jártál már?
2015. febr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2015. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A pozitív viselkedés pozitív embereket vonz. Csak valahogy el kellene indulnod. Ha találnál egy szerető társat,rögtön megváltozna az életed és segítene elfelejteni minden rosszat.
2015. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Olyan sok jó dolog van még az életben kár lenne véget vetni neki. Az élet egy ajándék tudod hánynak nem adatik meg? Kellenek élet célok , tűz ki magadnak kisebb célokat és érd el őket. Az élet kemény de maradj állva , bírd a pofonokat amiket az élettől kapsz. keresd azokat a dolgokat amiben te a boldogságot látód pl: sport , festészet bármi... Ezen senki és semmi nem tud változtatni csak te saját magad.
2015. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 opened paradise ***** válasza:

Szerintem is kezdj egy pszichológusnál.

Aztán talán új lakhely,új hobbik,megismersz új embereket stb.

2015. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez már pozitívum, ha ezeket felismerted, a többi már csak rajtad áll. El kéne határoznod és kitűznöd valami kicsi célt először, ha az meg van, akkor már könnyebben tudsz tovább lépni, a fokozatosság a lényeg. És ahogy sikerélményed lesz már is jobban fogod magad érezni. Csak sose add fel. A változást csak te tudod elérni. Ha valami nem sikerül ne csüggedj, ne így fogd fel, hanem hogy abból is tanultál valamit. És ez visz előrébb.
2015. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
És még valami sose érdemes a múlton rágódni, az már elmúlt, sose nézz vissza, csak előre. Engedd el, mert az mindig vissza fog húzni, ha hagyod, a jelenből hozd a ki a legtöbbet, és mindig csak magadnak felelj meg, ne másoknak.
2015. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem minél hamarabb pszichológushoz kellene fordulnod, Ő segíthet.
2015. febr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!