Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti is ezt tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ezt tennétek a helyembe? Kár volt megszülettnem senkinek sem volt még ilyen szar élete mint az enyém

Figyelt kérdés
Kilátástalan az életem nem sorolom de ha idáig nem volt jó életem akkor fölöslegessen vok itt ezen a Földön.Fiatal lány vagyok és a kislánykoromrol is csak a szar jutott és most felnött nöként sem látom a kiutatt.A fiúk is csak azért voltak velem a sex miatt megdugni azt kész,ennyi el van felejteve ,hogy mit is érezhetek.27éves lány vagyok és sehol semmi változás én már nagyon szeretném h az életem 180 fordulatott fejlödjön annak is örülnék.Nem adom fel,de mit tegyek ha ez a világ nem nekem való akkor már inkább a halál .Mondjátok meg Nekem hogy a sok évi fájdalmat hogyan lehet kiüríteni hogyan törölhetném ki ,hogyan tudnék pozítivan gondolkozni ,vidám lenni ha természetre sem vok olyan ,szerintem az lettem volna ha kislány korom is jó lett volna.De egyszerüen nem tudok pozitiv lenni.Hogyan lehetnék vonzó hogyan tisztithatnám meg a kislelkemet,a sok fájdalomtól is,hogyan legyek egészséges ha kislánykoromba még arra sem figyeltek sok cigi füstött is szívtam ja meg az a sok gyógyszer hogyan tudnám ezt is kitisztítani a szervezetemböl ?Meg akarok változni kivül belül szellemileg,lelkile,testileg.

2015. febr. 8. 10:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Már voltam de ö sem tudott segíteni apám még arra sem gondolt amikor anyám terhes volt akir is cigizet is ,ja meg utálom ezt a családott amibe én születtem nem akarom firtatni
2015. febr. 8. 12:27
 12/18 A kérdező kommentje:
Mért sexelnek azt dobnak el mért nem kellek mért csak arra kelletem amikor tudja jól h mien vok
2015. febr. 8. 12:29
 13/18 anonim ***** válasza:
11%
Kb 4-5 napig minden nap egyél egy csapott teáskanál sót, és igyál min. 3 liter vizet. Utána írj privit, folytatjuk.
2015. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia

Valamennyire el tudom képzelni, mit érezhetsz, én is olyan állapotban vagyok, hogy nem tudom mit hoz a jövő, és egyedül nagyon nehezen lépkedek előre. Szerencsére nekem a szüleim egy elég stabil pontot jelentenek, de rajtuk kívül ritkán érzem úgy, hogy bárki is komolyan venne egy kicsit is, bár ez az én hibám is, nagyon zárkózott vagyok bizonyos okok miatt, nehezen bízok meg komolyan bárkiben is, és ezért megnyílni sem nagyon vagyok hajlandó. Szerencsére most egy olyan szituációban vagyok, amiből ha sikerül jól kijönnöm, akkor sok minden megváltozhat, de ha nem, lehet még rosszabb lesz. Ennek ellenére azt tudom mondani, ne add fel, próbálj nyitott lenni a lehetőségekre, de egészséges fenntartásokkal. Adj időt magadnak, hogy megváltozzanak a dolgok, ez az egyik pillanatról a másikra sajnos nem megy. Próbálj örülni az apróságoknak is és kapaszkodj azokba az apró pozitív dolgokba amik akadnak az életedben. Tudom hogy ez kicsit közhelynek hangzik, de én így próbálom sokszor a reményt életben tartani.

2015. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
2015. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2015. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Valóban senkinek nem volt még olyan szar élete, mint a tiéd.
2015. febr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szia!Hozzád hasonlóan nekem is van egy komoly keresztem, amit nem tudom meddig kell még cipelnem.Nem tenném közkinccsé, de privátban szívesen beszélgetnék veled.Talán segíthetnék, ha csak egy kicsit is...és talán Te is tudnál segíteni...
2015. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!