Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szépség vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szépség vagy bevállalósság?

Figyelt kérdés

Nem szoktam barátnőimmel a szexuális szokásaimról beszélni (talán, mert picit nyitottabb vagyok a partnerem irányába, ami sokaknak nem hinném, hogy tetszene a lányok közül), de hétvégén kicsit becsíptünk és kiderült az egyik barátnőmről, hogy ő nagyon finnyás, neki csak a szeretkezés jó, finoman, gyengéden, az orált nem kedveli (ha kell inkább csak húzogatásból és nyalogatásból áll elmondása szerint, de rá lehet venni a simára is mondjuk tejszínhabbal), de ha csinálja is, akkor szájba nem például és ilyenek. Én szinte mindent szeretek. A popóval sincs bajom.


Szóval ő sokkal szebb nálam (arcra, hajra például), a fiúk oda vannak érte, én pedig átlagos vagyok (vagy alatta, nem tudom, nem volt sok kapcsolatom). Szerintetek melyik a férfiak számára? Csak kíváncsiságból…


A perverz és kanos bikáknak üzenem, akik rám írnak ismerkedés céljából, hogy nem áll módomban válaszolni nekik, remélem megértik. Nem keresek kapcsolatot!



2015. febr. 17. 22:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azért párkapcsolat témakör, mert nyilván arra gondoltam, hogy melyik a jobb
2015. febr. 17. 22:39
 2/17 anonim ***** válasza:

A fullosbige jobb,mint az átlagos

19/f

2015. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Még ha ennyire nem szeret dolgokat?
2015. febr. 17. 22:42
 4/17 anonim ***** válasza:
Szamomra inkabb te vagy vonzo ezek alapjan kettotok kozul, de sajnos altalanossagban a forditottja jellemzo
2015. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.

Mivel először a külső tűnik fel, és a ,,perverzség'' csak utána hát....

Igen ez érdekes kérdés:)

2015. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Na megvan hogy miből irom majd a diplomamat.

Rengetegszer hallom hogy az atlagos csajok jók,a szepek meg vackok az agyban.

Kell hogy legyen oka.


Gondolom te önkentelenül mindent megteszel hogy megtartsd a pasit.

Neki ez nem kell mert mindig talal..

2015. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha te minden be benne vagy akkor te. De azert ot is le kezelnem :)
2015. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha másnak átlagos, de nekem szép az is bőven megfelel:)
2015. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#6

Azért teszem meg, mert szeretem és nekem is tetszenek az új dolgok. Nem csak izgik, változatosak, de nagyobb élvezetet is tud nyújtani, akár már egy szemfedő is.

2015. febr. 17. 22:51
 10/17 anonim ***** válasza:
Csak bebeszeled magadnak hogy "tetszik".
2015. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!