Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez önbizalomhiány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez önbizalomhiány? Miért nem tartott csinosnak csak átlagosnak?

Figyelt kérdés
Azt szokta mondani is h nevesek,mosolyogak ,mertz akkor vagyok csak szép.Szerintetek nem tartott szép nönek .Régebben mondott olyat is h amikor megismertük egy mást h háturol jol nézel ki de szerintem az arcod nem szép egyáltalán ezt ö irta nekem facen.De azt mondta pár honapja rá hogy az arcod tetszik nekem a legjobban.Ja meg amugy réggeben szebben néztem ki szép szemeim voltak.Mostanába elhanyagoltam magamt.Keveset alszok ,keveset iszok sokat tv-zek gépezek.stb Szerintetek lehet belölem még szép nö?Szerintetek tetszettem neki arcra vagy csak mondta?ne küldjetek privátba olyan üzenetet h mutass képet majd eldöntöm nem ebböl nem kéerek meg különben is ha irnátok nektek más tetszene nem ti vok ö válaszokat köszönöm elöre is

2015. febr. 13. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mibajod? :DDd

ne hanyagold el magad, ha ronda vagy az meg szar ügy, tudod ellensúlyozni máshogy

de a szépség relatív

viszont tanulj meg írni, fogalmazni, szedj össze egy alap szókincset, úgy talán még érteni is fogjuk mit hápogsz életem.

2015. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen, kicsit önbizalomhiányossá tett. Ne akarj tőle semmit, mert tönkretesz! Én is nő vagyok, és bár becsülöm az őszinteséget, de szerintem ha egy férfinek ez a véleménye rólam, akkor azt inkább tartsa meg magának, ne mondjon semmit, ne közeledjen "úgy" és kész. Akkor nincs harag, ezért viszont lenne. Én se mondok ilyet senkinek, legfeljebb ha nagyon nyomul, és szép szóval nem érti meg, hogy nem.

Az egészségedre, külsődre viszont a saját érdekedben is figyelj.

2015. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Költőnő? ***** válasza:
íme egy újabb ékes bizonyítéka h tényleg van, akinek tahó kell
2015. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1es szerintem te vagy a ronda te igen a szépség meg relativ abba igazad van
2015. febr. 13. 21:32
 5/12 anonim ***** válasza:

A "HA " szócska feltűnt virágszálam? :)))

Bár nagyon úgy érzem, a kérdés kiírásának lényege az volt, hogy anon, vérig sértett nők/lányok pátyolgassanak.

2015. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem kérek a pátyolgatásbol köszönöm
2015. febr. 13. 21:45
 7/12 anonim ***** válasza:

Emberek, egy ÁLLÍTÓLAG 27 éves nőt láthattunk, akinek mániákus meggyőződése, hogy ide csak "Horváth Joci" kommentálhat, senki más :))

köszönöm Magyarország, igen, még mindig tudsz újabbnál újabb ,reménytelenségre okot adó embert mutatni.

2015. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 21:44

Az üzenet témája: Re: Re:

Az üzenet szövege: etnikailag tekintve roma vagy, jól gondolom életem?

és a korod úgy 12 körül mozoghat

2015. febr. 13. 22:04
 9/12 A kérdező kommentje:
nyomivagy felhasználó küldte aki elmondása szerint okos és szép
2015. febr. 13. 22:05
 10/12 anonim ***** válasza:

ilyet én nem állítottam soha, hogy szép lennék :))

és úgy tűnik, eszem sem volt elég ahhoz, hogy ne álljak le egy buta, unatkozó kislánnyal vitatkozni.

komoly hiba volt :)

2015. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!