Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel három hónapig "jártam". Csak csókolóztunk, mivel titokban tartjuk az egészet...többre nem volt lehetőségünk mert nem volt soha megfelelő alkalom és hely..... mindegy.

Három hónap után szakított velem mert nem ment neki ez az egész titkolózós dolog.

Szakítás óta tartjuk a kapcsolatot én még a mai napig is szeretem és nem tudok túllenni rajta. Amikor találkozunk kettesben mindig elcsattan egy csók és nem bírunk leállni majdhogynem felfaljuk egymást...ilyeneket mond hogy szeret meg nem akar elveszíteni. Alig akarom elengedni de elmegy. Másnap ha a barátaival van mégcsak köszönni se köszön, mintha nem is ismerne, napokig, hetekig nem beszélünk majd újra felbukkan. Olyankor nem tudok beszélni vele mert szóhoz sem enged jutni egyből rátapad a számra. Azután meg már nem is èrdekel hogy mit akartam neki mondani mert örülök hogy végre velem van, vele lehetek.

szerintetek miért csinálja ezt?

mire mehet ki ez az egész?

ti mit csinálnátok a helyemben?

18/L/L



2013. okt. 30. 21:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

és ilyenre nem érdemes vesztegetni az idődet...tapasztalatból mondom...

csak jó kapcsolatok lehetőségeit szalasztod el, ha rajta rágod magad

próbálj túllépni :)

2013. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!