Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel három hónapig "jártam". Csak csókolóztunk, mivel titokban tartjuk az egészet...többre nem volt lehetőségünk mert nem volt soha megfelelő alkalom és hely..... mindegy.

Három hónap után szakított velem mert nem ment neki ez az egész titkolózós dolog.

Szakítás óta tartjuk a kapcsolatot én még a mai napig is szeretem és nem tudok túllenni rajta. Amikor találkozunk kettesben mindig elcsattan egy csók és nem bírunk leállni majdhogynem felfaljuk egymást...ilyeneket mond hogy szeret meg nem akar elveszíteni. Alig akarom elengedni de elmegy. Másnap ha a barátaival van mégcsak köszönni se köszön, mintha nem is ismerne, napokig, hetekig nem beszélünk majd újra felbukkan. Olyankor nem tudok beszélni vele mert szóhoz sem enged jutni egyből rátapad a számra. Azután meg már nem is èrdekel hogy mit akartam neki mondani mert örülök hogy végre velem van, vele lehetek.

szerintetek miért csinálja ezt?

mire mehet ki ez az egész?

ti mit csinálnátok a helyemben?

18/L/L



2013. okt. 30. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
talán beszélhetnéd vele
2013. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy a lányokkal mindig elnézőbbek vagyunk (talán, szerintem), de ha ezt a lányt kicserélnénk egy pasira, rögtön azt mondanám, mekkora kö--ög, csak szórakozik, ha épp kedve szottyan, odamegy és kiéli rajtad vágyait, amúgy meg nem tart ki melletted. Ja, és ne hagyd neki! Szólj be neki!
2013. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy komolyan venne téged, csak szórakozásnak vagy jó neki.
2013. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Lehet én vagyok az analfabéta de jól látom, hogy 2 lányról van szó?
2013. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak kihasznál, tovább kéne lépned, bármennyire is nehéz lesz, de semmiképp se engedd magad kihasználni. És itt valaki előttem írta hogy a lányokkal elnézőbbek vagyunk vagy csak a férfiak elnézőbbek nem tudom, de a lányok között is sok az olyan akit pont ezért simán le lehet köcsögözni, szóval nem kell elnézőbbnek lenni vele. Biztos nehéz lehet neked elengedni mert szereted, de hidd el lehet az lenne a jobb megoldás.
2013. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szólj be neki!
2013. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4-es miért lennél analfabéta? a kérdező jelzi aláírásában is azt, hogy leszbikus,és a kulcsszavak között is ott van :D


amúgy szerintem ez szemétség, és csak kihasznál :/

próbáld elfelejteni, nem szeret téged szerintem


19/L/L

2013. okt. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A másik lány hány éves?

amúgy meg ha szereted és élvezed akkor hagyd, hadd csinálja amit akar.. fogd fel úgy mintha ez neked is csak egy kaland lenne.. :P kevesebb a hiszti, felesleges beszéd, most arra vársz h életed társa legyen? lehet az. de az is lehet h neki több idő kell, hogy felnőjön és igazi társad lehessen. Hosszú idő, és macerás kivárni, annyi türelem, szeretet és kitartás kell hozzá hogy hű.. De te elég forró fejűnek tűnsz, vagy elkeseredettnek (mindegy hogy fogalmazok, jelenesetben ugyanaz.) azt a kérdést kell feltenned magadnak, hogy kell mindenáron, vagy nem éri meg a küzdelem? :P L/14 :)

2013. okt. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
17 éves amúgy. .... elkeseredett vagyok inkább.....:/ de nekem ő kell. nagyon szeretem és nem tudok nélküle élni....de egyben rossz hogy ezt csinálja velem..
2013. okt. 31. 19:32
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, lenne bennem büszkeség, és nem hagynám, hogy időnként használjon egy-egy kalandra úgy, hogy még szóba sem áll velem. Az rendben van, hogy kapcsolatot nem akar, de ne játszadozzon. Inkább a tetteknek higgy, mint a szavaknak, például ahhoz képest, hogy nem akar elveszíteni, remekül kibírja hetekig a társaságod nélkül.
2013. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!