Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm megcsalt, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ez már a második alkalom, 1X már megcsalt, akkor megbocsátottam és úgy néz ki, hogy most is megfogok.....Annál az alkalomnál rajta kaptam őket, aztán egy "kisebb" vita alakult ki aminek az lett a vége,hogy a pasit 3 törött bordával szállították kórházba!Akkor az volt a szerencsém, hogy a srác nem pereltbe. A mostani alkalomnál a barátnőm vallotta be a dolgot(Most másik pasival csalt meg akit elég jól ismerek és azóta,hogy tudom ezt, természetesen kerülöm,hisz nem szeretnék börtönbe kerülni).....Szóval szeretnék tanácsot kérni:Mit tehetnék, hogy ne forduljon többé elő ilyesmi? Úgy érzem nem tudok többet tenni a kapcsolatunkért:Szinte állandóan dolgozok(orvosként),aminek meg is van az eredménye gondolok itt pénzre!Amikor nem dolgozok mindig vele vagyok,és olyankor teljesen jól meg is vagyunk.....A szexel sincs semmi probléma,szóval tényleg nem tudom, hogy miért teszi ezt velem.Ha Őt kérdezem csak, annyit mond,hogy Ő sem tudja és ha nem akarok veszekedni akkor skip-elni kell a témát.....Kérem aki tud az adjon tanácsot ,nagyon elvagyok keseredve!Válaszokat előre is köszönöm.....

22/f


UI:Kérlek olyat ne írjatok,hogy dobjam ki mert nagyon szeretem és nem tudnék nélküle élni!



2013. aug. 15. 00:58
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
91%

1: Orvosi egyetemet te még csak messziről sem láttál, ez tuti. De valószínűleg másfajta egyetemet sem.

2: A csajod mindig félre fog dugni, nem tudsz csinálni semmit

3: idióta vagy, hogy a pasit bántod (persze a 3 borda nem igaz, mert paprikajancsi vagy), a csajod tartozik neked hűséggel, nem a srác aki megdugta. Akkor sem ha a legjobb barátod.

4: Ne szakíts vele. Jó csaj az. El kell fogadni hogy ilyen, szerezz te is csajokat magadnak, csináljátok hármasban, négyesben és már mindenki boldog is.

5: tök felesleges hazudoznod össze-vissza, akkor is kapsz tanácsot, ha egy szürke, hétköznapi ember vagy.

2013. aug. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:
A csaj volt a hibás nem akinek összetörted a bordáit. Dobd ki a csajt mert ezután is meg fog csalni. 1 hónapig járj el k*rvázni hetente 3x és el fogod felejteni.
2013. aug. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
Megértem, hogy megbocsájtottál neki egyszer, elvégre gondolom szerelmes vagy belé olyankor meg (már elnézést) hülye az ember. A szerelem megbolondít de ne hagyd hogy elvegye az eszed! Az a lány már 2szer megcsalt téged! Sajnálom hogy ezt kell mondanom de nyilvánvalóan nem szeret. Ha szeretne, nem lett volna rá képes. Nem kell senkit megütni, még a hangodat sem kell felemelni, csak mondd meg neki szépen hogy ez így nem fog működni:) ha majd tovább folynak az események, légyszi írd már meg mi történt :)
2013. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 Szergej55 ***** válasza:
Akkor véletlenül se dobd ki, inkább hagyd, hogy még tizenkétszer eljátssza ezt veled, aztán ő lépjen le.
2013. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
ne gondolozz ezen! csajt párszor vágd pofán, aztan felejtsd el egy életre! aki k...a, az az is marad sajnos! én is jártam már így
2013. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
Engem most csalt meg a barátom nem rég. Megbocsátottam neki mert szeretem , de ha megcsalna megint azt tuti nem bocsátanám meg neki. Igazuk van a többieknek ha most is megbocsátasz neki ezt addig fogja csinálni veled amíg ki nem dobod vagy ő nem lép le.
2013. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
2x megcsalás kegyetlen. Tudom, hogy milyen helyzetben vagy. Szereted és nem akarod elveszíteni, de lépnél már ki ebből a pokolból. Ha másodszorra bevallotta lehet, hogy megbánta már. Vagy már le se szar. Ezt csak te tudhatod. Ha megbánta egy komoly beszélgetés után bocsáss meg neki, és szeresd. Viszont tisztázd vele, hogy ha egy kicsi okot is látsz szakítasz. Hidd el ez a helyes. Tudom fáj, de majd lesz más aki viszont fog szeretni.
2013. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Es bumm, igy lett a papucsferfi. Gratulalok.
2013. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
kétszer félrék *rt és megbocsátottál? Engem egy részeg csókért kidobott a párom...nincs igazság! :(
2013. szept. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Elárulom, van olyan nő,aki nem csalja meg a párját.

Ha neked így jó,hogy folyton megcsalnak, csak sajnálni tudlak....


Miért teszi? mert tudja, megteheti veled...:(

Megérteném, ha sok év házasság, több közös gyerek miatt mérlegelnéd a megbocsátást,de 22 évesen,még előtted az élet!!!

2013. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!