Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm megcsalt, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ez már a második alkalom, 1X már megcsalt, akkor megbocsátottam és úgy néz ki, hogy most is megfogok.....Annál az alkalomnál rajta kaptam őket, aztán egy "kisebb" vita alakult ki aminek az lett a vége,hogy a pasit 3 törött bordával szállították kórházba!Akkor az volt a szerencsém, hogy a srác nem pereltbe. A mostani alkalomnál a barátnőm vallotta be a dolgot(Most másik pasival csalt meg akit elég jól ismerek és azóta,hogy tudom ezt, természetesen kerülöm,hisz nem szeretnék börtönbe kerülni).....Szóval szeretnék tanácsot kérni:Mit tehetnék, hogy ne forduljon többé elő ilyesmi? Úgy érzem nem tudok többet tenni a kapcsolatunkért:Szinte állandóan dolgozok(orvosként),aminek meg is van az eredménye gondolok itt pénzre!Amikor nem dolgozok mindig vele vagyok,és olyankor teljesen jól meg is vagyunk.....A szexel sincs semmi probléma,szóval tényleg nem tudom, hogy miért teszi ezt velem.Ha Őt kérdezem csak, annyit mond,hogy Ő sem tudja és ha nem akarok veszekedni akkor skip-elni kell a témát.....Kérem aki tud az adjon tanácsot ,nagyon elvagyok keseredve!Válaszokat előre is köszönöm.....

22/f


UI:Kérlek olyat ne írjatok,hogy dobjam ki mert nagyon szeretem és nem tudnék nélküle élni!



2013. aug. 15. 00:58
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
hát akivel meglehet csinálni.... én már pic$án rúgtam volna az biztos!
2013. aug. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Kis BDSM... büntesd meg :)
2013. aug. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
95%
Megahülye vagy. Azt bántod aki nem ártott neked, aki meg igen annak pincsizel. :D
2013. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

pedig jobb lenne ha kidobnád

vagy megvárod a 3. megcsalását?

2013. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Sir Sarcasm ***** válasza:
100%
szakíthatnál pl
2013. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
skipeld
2013. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
9%

Add be neki hogy megfogsz halni..nézd a reakcióját...

/Beteg dolog tudom/

Anno valami ilyesmi módszerre jöttem rá hogy a mostani párom szeret :DD

(Mielött összejöttünk)

2013. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha másodszor is megbocsátol neki, szerinted nem fogja megtenni a következő adandó alkalommal?
2013. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Didiiayer ***** válasza:
100%
Ha szakítani nem akarsz vele, akkor tessék törödj bele, hogy ez van, ő ilyen.
2013. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Nem tudsz változtatni, te itt egy csicska vagy. Nem vagy számára férfi.
2013. aug. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!