Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel 2 hete végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 2 hete végleg szakítottam mert állítolag megcsalt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Még mindig fülig szerelmes vagyok belé.. Nemrégiben nagyon rosszkedve volt és nem akart semmmit mondani.. Próbáltam felvidítani de az sem sikerült.. Nagy nehezen vmit megtudtam.. De utána össze is vesztünk hogy mindenről tudni akarok, arról is ami nem rám tartozik.. Ennek az összeveszésnek az lett az eredménye hogy legyen egy kis ''szünet''.. Sajnos.. 2nappal késöbb odajött suliban a barátnője és beszélgettünk és véletlenül kicsúszott a száján hogy más miatt dobott.. Én úgy tettem mintha megse hallottam volna, de nagyon ideges lettem.. Teltek a napok, és egyik család miatt szar kedvem volt.. Beszélgettem a ''barátnőmmel'' és azt mondta hogy egész nap jó kedve volt de én most elbasztam a kedvét... Én kapásból visszavágtam neki hogy én mindig mellette voltam akármi volt és soha nem mondtam hogy elbasztam a kedvét... Majd ezen is összevesztünk és felhozott kb 3hónappal ezelötti vitákat is hogy mit rontottam el... Végleg szakítottunk... Most rákérdeztem hogy valójában miért dobott?? Azt mondta rá hogy a sok veszekedés miatt... Pedig tudom hogy egy másik srác miatt dobott mert nem is egy ember mondta csak.. Szóval hazudik erről és kerül ia témát is.. Közben aki miatt dobott srác erről semmit nem tudott és összejött egy csajjal... Nekem most pedig aztmondta hogy újrakezdené de megváltoztam... Mit tehetnék? Még szeretem, de már nemtudom hogy higgyek e neki ezek után...
2012. nov. 30. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:

majd túl leszel rajta idővel

de már ne járjál vele újra

2012. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán előbb kérdezd meg tőle, hogy valóban van e másik pasi. Istenem ember, K O M M U N I K Á C I Ó
2012. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle... ._. De aztmondja hogy csak engem szeretett... De 6barátnője is mesélt nekem hogy mi miatt dobott.. És az a gáz hogy meg ismerem is a gyereket... :/
2012. nov. 30. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a lány nem érdemel meg téged!!!

A megcsalást még nem is számítva, már az az is felháborító, hogy ha neked rossz kedved van, akkor ez a hozzáállása, hogy elbasztad a kedvét. Cseppet sem törődik veled, ne hagyd, hogy kihasználjon!

2012. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat :) akkor hagyom a lányt.. Már ígyis több mint 60ember mondta hogy nem érdemel meg engem és lesz sokkal jobb :)
2012. nov. 30. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem jönnék vele újra össze, mert már nem bíznék benn ezek után!


Kedves amúgy nagyon, mint az én exem volt. Az is azt mondta amikor sírtam neki, hogy miért viselkedik velem úgy ahogy, erre azt mondta: ne sírjál már, elb*szod az egész hetem! Átérzem a helyzeted!

2012. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdésed elején már éreztem, hogy nincs jövője a kapcsolatotoknak.Mi az, hogy állítólag megcsalt?

Nehogy már megbeszélés, esetleg számonkérés nélkül elhiggyek valamit a páromról. A sok veszekedés és, hogy a régieket is felemlegeti, azt jelzi, hogy nem vagytok összeillőek. Bármennyire is fáj, de el kell válnotok. Ráadásul ki is derül, hogy az állítólagos csábító pasi nem is tud semmit a dologról. Hát miként jártál utána a dolognak? Sehogy . Ha a párod meg ilyeneket mond, akkor meg Ő akar dobni. Olyan szekér után meg ne fuss, amelyik nem akar felvenni.

2012. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!