Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » üdvözlök mindenkit 1 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomzika kérdése:

üdvözlök mindenkit 1 hete szakítottam véglegesen a barátnőmmel.2 éves kapcsolat volt úgy érzem, mindent megadtam neki és szeretettre vágytam volna csak utolsó 3 hónapba nem mutatót érzelmet de semmit nem tudott soha elmondani. Nők így változnak?

Figyelt kérdés
Nekem most nagyon hiányzik nagyon szeretem még de ő már engem nem. Hogyan tudnám elfelejteni hogy ne agyaljak róla hiszen nem érdemli meg a szeretettem?

#szex #elutasítás #hangulatemberség
2012. nov. 12. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress egy másik lányt, addig meg támaszkodj a barátaidra.
2012. nov. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen ez lenne a legegyszerűbb de most még furcsa ez a helyzet igazából felfogni nehéz.Meg azért itt is sokáig minden jó volt és hirtelen változott
2012. nov. 12. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom,de azon a száraz és fájó tényen,hogy ő már nem szeret Téged,Te nem tudsz változtatni,ha megszakadsz,akkor sem.Lehetsz belé szerelmes,mit sem érsz vele,nem fog változni,nem fog semmire rádöbbenni,mert nem is akar.Fogadd el,dolgozd fel,gyászold meg,felejtsd el.Lesz más,aki viszonozza az érzéseidet.
2012. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen ezt köszönöm valóban sokat segíttet,tudom,hogy nem tudom ráerőszakolni magam senkire,tanultam ebből én se fogom így elhalmozni következőt és kimutatni ,hogy szeretem!
2012. nov. 12. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!