Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok pasival találkozom, aki nem akar komoly kapcsolatot. De miért? 20fölötti pasikról van szó. Miért zárkóznak el egy kapcsolattól? Miért jobb az ha csak szex van egy lánnyal köztük? Nem az első eset hogy egy pasi odavágja nekem, hogy nem akar komoly kapcsolatot. És ezt unom. Nehezen találok olyan embert aki kívül belül tetszik (számomra fontos a külső, muszáj vonzódnom, akárki akármit mond, szerintem ez a normális), és az is lekoptat ilyennel, hogy nemakar komoly kapcsolatot, de szexben benne lenne. Csak én meg nem akarok csak szexelni, alapból csak olyannal fekszem le aki iránt érzek valamit, és az nekem nem jó, ideig óráig jó, mert szexuálisan kielégülök, de mivel nem az "enyém", nem a párom aki szeret így csak összetörök. Lányok, veletek is sokszor megesik ez? Miért félnek a férfiak kapcsolatba lépni?
2012. nov. 11. 23:11
1 2
 1/14 panini ***** válasza:
0%
A 20-30 év közötti férfiak nagy része először kiéli magát, mielőtt megállapodik. Jól is teszik. Különben az összes házasság megcsalással érne véget.
2012. nov. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát ez furcsa,a tapasztalataim szerint és az itteni kérdéseket is olvasva pedig sokan akarnak végre egy normális kapcsolatot...Nevedd sértésnek mert nemismerlek, de én pl akkor mondok ilyet ha nemjön be a lány,mert nemakarom bunkón aztmondani hogy nem...
2012. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

kiélik magukat. ok ez is egy indok, de ha adódik egy lehetőség akkor nem értem miért nem akarnak ezzel élni.

abban is van igazság, hogy nemtetszek az illetőnek, bár szexuálisan vonzódnak hozzám, ezt mutatja a tapasztalat eddig. Kérdés hogy a pasik bárkit megd*gnának? azért ezt nem hiszem...

én arra is gondoltam, hogy talán azért, mert esetleg tudja magáról az illető hogy jól néz ki, és nem akar 1 valaki mellett megállapodni, így meg bárkivel lefeküdhet ha kedve tartja.

2012. nov. 11. 23:24
 4/14 anonim ***** válasza:

nem félnek csak a helyes embert kell megtalálni...ja és persze 20-24 évesek környékén találsz ilyet csak...

én 2 éve probálkozom egy komoly kapcsolattal és egy normális lánnyal akinek nem csak a sexre kellek....

megértem helyzetet és igen bosszantó mert jó lenne már újra boldognak lenni valakivel....


23/F

2012. nov. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!A napokban tette fel valaki ezt a kérdést!Olvasd el a válaszokat talán megtaláld benne te is a válaszod!:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
lánynak szexre? ez is furcsa. mármint magamból kiindulva, nekem nem kéne pasi csak szexre..
2012. nov. 11. 23:27
 7/14 anonim ***** válasza:

A férfiak nem félnek a komoly kapcsolattól! A helyzet az, hogy akiket a nők többsége preferál ők jóval 30 fölött akarnak megállapodni, ez a kisebbség. Válogathatnak, meg is teszik. A férfiak többsége igen is komoly kapcsolatot szeretne, csak tőlük a nők nem akarnak, leginkább semmit se.

25F

2012. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, amit az első mondott, az ma divatját éli, úgyhogy "éljük ki magunkat, hogy később ne keljen" - micsoda baromság ez... Az emberek csak kiégnek ettől. Amit meg a második mondott, az meg azért nem állja meg a helyét, mert szerintem azzal senki se feküdne le, aki nem tetszik neki.

Szerintem keresgélj tovább, mert előbb-utóbb mindenkinek fontos lesz valaki, aki mellette áll, legfeljebb csak nagyzol a trófeákkal.

2012. nov. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A normális, törődő, tisztességes férfiaknak nincs keletje, a nők azt a 10-20%-nyi ösztönlényt tartják menőnek, akik fűvel-fával összehemperegnek. Te is az ösztönlényekhez vonzódsz, mert a férfiak többsége bizony rendes párkapcsolatot keres, csak épp te rájuk sem hederítesz.
2012. nov. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, közben olvasgatom a bleinkelt kérdést, és igen durva válaszok vannak ott. Nem gondoltam hogy az emberek ennyire falathúznak maguk köré.

a kiélés szerintem is nagy hülyeség, illetve csak egy kifogás.

nekem is volt időszakom, hogy azt mondtam nem kell kapcsolat, jobb egyedül, de úgy voltam vele, ha jön valaki, megszeretem akkor szarok rá arra nagyívben hogy nem akarok kapcsolatot. az érzelmeknek nem lehet parancsolni. persze ha nem szeret engem a srác,vagy nem szeret belém, akkor cseszhetem a dolgot..

2012. nov. 11. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!