Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok pasival találkozom, aki nem akar komoly kapcsolatot. De miért? 20fölötti pasikról van szó. Miért zárkóznak el egy kapcsolattól? Miért jobb az ha csak szex van egy lánnyal köztük? Nem az első eset hogy egy pasi odavágja nekem, hogy nem akar komoly kapcsolatot. És ezt unom. Nehezen találok olyan embert aki kívül belül tetszik (számomra fontos a külső, muszáj vonzódnom, akárki akármit mond, szerintem ez a normális), és az is lekoptat ilyennel, hogy nemakar komoly kapcsolatot, de szexben benne lenne. Csak én meg nem akarok csak szexelni, alapból csak olyannal fekszem le aki iránt érzek valamit, és az nekem nem jó, ideig óráig jó, mert szexuálisan kielégülök, de mivel nem az "enyém", nem a párom aki szeret így csak összetörök. Lányok, veletek is sokszor megesik ez? Miért félnek a férfiak kapcsolatba lépni?
2012. nov. 11. 23:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ez nem igaz, hogy én az olyanokra hajtok. Azt a korszakomat már kinőttem. Igenis elsőre normálisnak tűnő férfiakat ismerek így meg. Lehet velem van a gond, és szar emberismerő vagyok. De nem direktbe választom be az ilyen embereket, nem szivatni akarom magam, meg szenvedni.
2012. nov. 11. 23:37
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez nem kiélés.

Csupán nincs szükségünk kapcsolatra. Tökéletesen megvagyunk anélkül, hogy valaki korlátozna, és mivel jól nézünk ki, és értelmesek is vagyunk, így bármikor találunk magunknak szexpartnert.

Nem akarjuk lekötni magunkat, és nincs szükségünk a féltékenységekre, drámákra, arra, hogy más ossza be a szabadidőnket, stb.

2012. nov. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!:) Épp ezért linkeltem neked hátha te rájössz mi is folyik itt!:)
2012. nov. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is jól elvagyok egyedül, de ha megismernék egy értelmesebb lányt, kivel lehet tervezni és nem kell kompromisszumokat kötni és erőlködni hogy a kapcsolat menjen valamilyen irányba, biztos nem mondanám azt neki hogy "bocs de nekem jobb egyedül".


De nem ismerek ilyet. :( Akit kifogok az még magában sem biztos, nem abban hogy akar e valamit vagy sem. Szóval várok, ha lesz valaki lesz, ha nem nem! Sokat nem tudok tenni az ügy érdekében, azon kívül hogy továbbra is próbálok nyitott szemmel járni és ismerkedni.


Bízom még abban hogy vannak régimódibb csajok, akiknek bejön az udvarlás, na meg a kölcsönös ismerkedés lassú folyamata. :)


23F

2012. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!