Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hová tegyem a közeledését, szerintetek?

Figyelt kérdés
17 vagyok.Már régebbről ismerek egy nálam 8 évvel idősebb fiút,de különösebb érzések csak most kezdtek kavarogni bennem iránta.Neki van már egy kétéves párkapcsolata. Egy időszakban nap mint nap találkoztunk, poénkodtunk meg minden hasonló mert nálunk segített különböző munkálatokban, így aztán reggeltől estig együtt voltunk. Csakhogy a baj az,hogy én lassan azt érzem felemészt a jelenlegi helyzet,mert érzem hogy többet érzek iránta mint barátság. Ezzel nem csak én vagyok így, egy hónapja körülbelül leültünk beszélgetni ezekről a dolgokról és elmondta,hogy ő is többet érez,de a barátnőjét nem fogja hagyni és biztosan egy fellángolás ez az egész,idővel elmúlik. De mégis hogy múlna el mikor szülinapomra csokoládét vesz, meg hetente legalább 2-szer beszélünk, hogy mi újdonság van meg minden. Már többször meglátogatott úgy,amikor anyuék is itthon voltak meg hasonlók. Ezeken felül amikor csak valaki nem látja ölelget, meg minden lehetőséget megfog h hozzám érjen.. .A rossz az az egészben,hogy állítólag sokat veszekednek a barátnőjével egy bizonyos ideje.. ami azóta van h mi közelebb kerültünk egymáshoz,de elmondása szerint a csaj megcsalta,így aztán még arra is gondoltam h csak azért közeledik hozzám h visszavágjon.. de mindezt nem teszi nyíltan a csaj előtt.. tehát így ezt a lehetőséget is elvetetettem. Különböző célzásokat tesz arra,hogy érzéseket táplál irántam.. viszont sokszor szembesülök akár Facebookon is közös képekkel a barátnőjével, meg h mennyire szereti, és ilyenek. De miért mondja nekem akkor azt h jó is volna ha össze lenne láncolva velem.. ez egy poénkodó mondata .. de .. szóval nem értem. Túlságosan érdeklődik mindenről ami velem kapcsolatos, de ott van,hogy szereti a barátnőjét, mármint ezt mondja.. Mit kellene tennem.. nem értem,hogy mi járhat a fejében.. Sokszor elsüti azt a mondatát h mennyire szeretne belelátni a fejembe. Én mindig mint egy jó barát megvigasztalom ha veszekednek a barátnőjével és próbálom titkolni érzéseimet ám ez nem mindig megy. Össze vagyok zavarodva.Mitévő legyek..

2012. nov. 11. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Kerüld el. Ennek semmi értelme, remélem érzed te is.
2012. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!