Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyaa lehetne barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyaa lehetne barátnőm?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, lassan 19, de sosem volt barátnőm, de már jó lenne valaki ! Akár csak egy egy éjszakára is, de már nagyon szeretnék egy komoly kapcsolatot, vagy legalább egy egy éjszakás kalandot ! De fogalmam sincs hogy kellene ! :D HA egy lánynak megmondom konkrétan, hogy le akarok vele feküdni akkor tuti nemet mond, de hozzáteszem nincs is olyan lány, akivel bármi is lehetne... pénzem nincs bulizni menni, a suliba pedig hulla fáradt vagyok, és ott sem ismerek lányokat, tehát fogalmam sincs, örökre szűz maradok, és barátnő nélkül?!

2012. nov. 11. 13:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Állítólag helyes srác vagyok (bár nem hiszem, mert akkor már lett volna valakim)
2012. nov. 11. 13:03
 2/10 anonim ***** válasza:
ilyen hozzáállással sehogy.
2012. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Objektív vagyok.. ezek tények... Fogalmam sincs min kéne változtatnom !
2012. nov. 11. 13:11
 4/10 anonim válasza:
Biztos nem maradsz egyedül ha helyes vagy, és vannak olyan lányok akik nem mondanak nemet egy éjszakás kalandokra, és nem k.rvák..Azt javasolom ismerkedj és legyél laza, nem csak bulikba lehet csajozni:) Lányvoltam.:)
2012. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Laza vagyok, de ezek mellett udvarias is, és inteligens, de nem vagyok egy nyuszi, aki a lányok előtt be van sz*va...

Bármiről ellehet velem beszélgetni, lányoknak bókolok is néha, nem tudom miért nincs senki...

2012. nov. 11. 14:53
 6/10 anonim ***** válasza:
4. csak voltál?;/ ;)) am kérdezö, en is ilyen vok. 18 leszek most dec-be. 17/f ;)
2012. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
SAJNOS a mai világban leginkább csak szórakozóhelyeken lehet ismerkedni, vagy ilyen beülős helyeken. Így ha nem jársz el sehova az sajnos sokat ront az esélyeiden. Mellesleg megjegyzem nem csak olyan bulik vannak ahol szórni kell a pénzt. Elmehetsz a haverokkal csak meginni valahova egy sört már úgy is több esélyed van ismerkedni.
2012. nov. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy kis faluban lakom, nincs túl sok haverom itt! :S
2012. nov. 12. 20:23
 9/10 P.S.94 ***** válasza:
Szerintem már az rossz, hogy nem tudod mit akarsz egy rendes bnőt vagy csak dugni. Valószínű, hogy ha az egyiket akarnád és nagyon akkor lenne valakid, de szerintem ha csak a szüzesésged akarod elveszteni menj prostituálthoz ha már ennyire nagy gond neked ez (bár ez rohadt nagy baromság lenne) De ebből a kérdésről az jön le h csak arra kell egy lány neked h lefeküdj vele. Én azt javaslom mozdulj ki, élj, bulizz néha, járj sportolni akár konditerembe és ha megtetszik egy lány ne félj odamenni hozzá és beszélgetni vele. A lányoknak ez bejön, ha valaki nem azzal megy oda hozzá h "Lefeküdnél velem?" Csak beszélgess, még ha fárasztó is mert utána könnyebben beadja a derekát a csaj. 18/L Ne szégyelld h szűz vagy, aki szeret az bárhogy elfogad!
2012. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nekem egy értelemes barátnő kellene, de manapság értelmes nőt sem látok ! Szexre alkalmas lányokat látok, de minden lány járni akar előtte... Én meg nem töröm össze a szívét valakinek, és nem is nagyon van, akihez oda lehet menni...

pénzem nincs bulizni, stb, nem nagyon tudok hová kimozdulni se.. :S

2012. nov. 13. 15:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!