Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira idegesítő ez a csaj!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira idegesítő ez a csaj! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A barátommal, ha elmegyünk valahová és ott van ez a csaj, a lány folyton minket/a páromat bámulja és olyannyira feltűnően, h az már-már idegesítő! Tudni kell, h ez a csajszi a pasim múltjában szerepelt egy 1 éjszakás kalandként, és a lány kapcsolatot is szeretett volna, de a barátom nem akart vele járni!

Nyáron mikor kimentünk a tóhoz fürödni, a csaj is ott volt és egyfolytában minket bámult... Én már annyira ideges lettem rá, h megoldottam egy "Mit nézel már annyit?" beszólással, de ez sem hatott... Félek, h valami rossz szándéka van.. Ti mit tennétek? Mit tegyek ha újra egy ilyen szituációba kerülök?

Köszönöm!


22/L



2012. nov. 11. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
vágd pofán.. :)))
2012. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Felhívnám telefonon, és beolvasnék neki.
2012. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már az is megfordult a fejemben, hidd el, csak nem akartam a szórakozóhelyről kidobatni magam...:D
2012. nov. 11. 18:11
 4/14 anonim ***** válasza:
pasidnak kellene vele beszélnie..
2012. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Fülünyúl ***** válasza:
Gondolom látja, hogy téged ez mennyire idegesít és direkt ezért csinálja. Ahogy látom, sikeresen felidegelt vele. :)
2012. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ha a barátom beszélne vele, akkor a csaj csak fel lenne szarvazva, h el tudta azt érni, h kommunikáljanak.. Még 1 ilyen eset és én beszélek vele, de abba nem lesz köszönet! :D
2012. nov. 11. 18:20
 7/14 anonim ***** válasza:
Jaj, de szánalmas vagy, már ne is haragudj...
2012. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na magyarázd el, h miért :)
2012. nov. 11. 19:09
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy azt néz akit akar. Ne értsd férre, nem neki adok igazat. De akkor sem szabhatod meg neki, sztem ha rászólsz meg beolvasol neki akkor még direktből is nézni fog. Lehetne rosszabb is. Én épp így vagyok, annyi a különbség hogy van egy fiú, akinek van csaja, de a fiú állandóan figyel engem, függetlenül attól h ott van-e a nője vagy sem. A minap rámköszönt, bejelölt fb-n :O amúgy nekem nem tetszik meg semmi. Na szóval sz@rd le, verekedni nem szabad mert te jársz pórul!
2012. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát... Még azt is megvonnád tőle, hogy nézze a barátodat? Mindenki oda néz, ahová akar, állítsd le magad!
2012. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!