Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a férjem, mit tehetnék?

Megcsalt a férjem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A Férjemmel 12 évvel ezelőtt házasodtunk össze!Van egy másfél éves pici lányunk.Már 1-2 hónapja sejtem,hogy valami nincs rendben.Furcsán viselkedett,szórakozott volt,későn járt haza!Tegnap miko hazajött,elment fürdeni,és megkaparíntottam a telefonját,amiben szép számmal találtam sms-eket egy másik nőtöl.Kiakadtam,veszekedtünk.De bevalotta,hogy igen,félrelépett,de az ügy nem komoly.Mit tegyek?Megbocsájtsam?Vagy váljak el,és maradjak egyedül egy ilyen picilánnyal?
2011. ápr. 14. 14:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

Nem könnyű, de én ott hagynám. És csa kti válnátok el, nem pedig a gyerek is.

" a szerelem soha nem veszíti el az utat hazafelé"

2011. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Első lépés: Akarjátok-e fenntartani, megmenteni a házasságotokat. Őszinte válasz mindkét féltől! Ha vmelyik nem akarja, akkor lőttek az egésznek.

2. Ha igen, akkor azonnal meg kell szakítsa a kapcsolatot a másikkal.

3.

Üljetek le és őszintén, veszekedés nélkül beszéljétek át, hogy mi vezetett ide. Ne sértődj meg azon amit mond, és ő sem azon, amit te mondasz. Írjátok össze, hogy kinek mi a baja a másikkal, hol és hogyan lehetne változtatni, kössetek kompromisszumokat, és tartsátok is be őket. Mindent tegyetek meg azért, hogy a szeretet és bizalom megerősödjön újra kettőtök között.

2011. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Ha egyszer megtette nagy valószínűséggel meg fogja tenni többször is, meg gondolom a bizalom felé elszállt...

Ha tudsz úgy mellette élni, hogy nem stresszeled magad ezen akkor ne válj el...

Ellenkező esetben a kicsinek is jobb lesz egy nyugodt anya mellett....

2011. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Egy házassághoz két ember kell!Te hibátlan vagy?Miért lépett félre ha megkap odahaza mindent?szexet,kaját,békességet?MIÉRT??
2011. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Velem akar maradni,legalábbis tegnap még ezt bizonygatta!Ma egyébként mindenképpen leülünk megvitatni a dolgot,mert tegnap ehez nem voltam éppen nyugodt állapotban.Nyilván azon vagyok ,hogy a családomat megmentsem.Az a baj,hogy a fő dolgot,a bizalmamat elvesztette,és nem tudom,hogy hogyan tovább.
2011. ápr. 14. 14:39
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Nehogy még a megcsalt fél legyen a hibás, ha a párja nem bírja a farkát a gatyájában tartani...
2011. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Kidobnám a pics@ba, mégpedig azért mert soha többé nem tudnék megbízni benne...
2011. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Megkap itthon mindent!Csak itt a pici,azóta persze több a dolgom,és nem csak rá koncentrálok.
2011. ápr. 14. 14:41
 9/19 anonim ***** válasza:
24%

Minen "megcsalásban" legalább három fél Van!

Te mindig úgy viselkedtél, hogy fel se merüljön benne?

Ha nem, és ő maga mondta el, az azt jelenti, hogy menthető a kapcsolatotok. Ha kis gyermekeitek vannak, akkor ezt meg szinte morális kötelességetek tisztázni.

A durci bevágása, a szexmegvonás egyenes út a válásotok felé.

2011. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Beszéljétek át, hogy mi volt az oka. Én azt vallom, hogy mindkét fél hibázhat, emberek vagyunk. Ha veletek szeretne maradni, és úgy érzed, hogy meg tudnál neki bocsátani, akkor adj neki egy esélyt, próbáljátok meg helyrehozni. De csak 1 esélyt!!!


Saját tapasztalatból mondom. Én megpróbáltam megbocsátani, lassan visszanyerte a bizalmamat. Sokkal jobban odafigyelek rá, az igényeire, többet beszélünk mindennapi dolgokról.... Nálunk 3 éve volt ez a félrelépés, mindketten azon voltunk, hogy megmentsük a házasságunkat, most azt mondom, sikerült. Az sztem hülyeség, hogy aki egyszer megteszi, megteszi máskor is. Ha rájött az első alkalommal, hogy butaságot csinál, mert a család fontosabb, akkor mégegyszer egy normális pasi nem kockáztatná meg, hogy elveszíti a családját.

2011. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!