Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet ilyen apróságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen apróságon összeveszni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel tegnap este sétáltunk a városban. Ma utaznak el 10 napra és találkoztunk előtte utoljára. Mikor a tér felé sétáltunk, láttam, hogy a tér szélén van néhány locsoló ami a füvet locsolja, permet szerűen. Én meg felkaptam a barátnőmet, és belefutottam vele a locsolóba épp hogy egy kicsit vizesek legyünk. Ő egyből megharagudott mert, hogy "Jajj a cipőm, új és most meg tönkreteszed." "Tiszta víz vagyok, fel fogok fázni. Hülye idióta!" Azóta nem ír vissza. Nem veszi fel a telefont. Úgy köszöntem el tőle, hogy láttam rajta hogy nagyon haragszik, de muszáj volt mennem, az utolsó buszom volt.

2013. aug. 2. 09:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Én sem biztos hogy örülnék, ha beraknának a locsoló alá még akkor sem, ha meleg van, mert nem akarnám, hogy minden folyjon rajtam, meg csicsogó cipőben sem szeretnék caplatni. "


Egy önjáró öntözőfej sugarába vitte be a csajt. Rövid idő alatt ettől csak kicsit nedves leszel, nem csurom vizes. Ettől eltekintve 100%-ban egyetértek a hozzászólásoddal.

2013. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Most már legalább visszaír meg felveszi a telefont.
2013. aug. 2. 11:15
 23/27 anonim ***** válasza:
94%

borzalmasan hisztis a barátnőd szerintem. én például lányként nagyon értékelhtem volna, ha a barátom ölbe vesz és ilyet csinál, röhögtünk volna rajta egy nagyot, ő ehelyett hisztizett, kifogásokat keres és még most is durcizik.

az, hogy melletted facebookozik és a telefonját nyomkadja percenként, megint csak nem a szerelme erejéről szól...


amúgy annak a válaszolónak üzenem, aki azt írta, hogy ő is kiakadt volna, ha a locsoló alá teszik, hogy kicsit más, ha valaki átrohan ott és épphogy nedves lesz, vagy ha ott áll és csurom víz lesz. itt előbbi volt, ettől nem lenne semmi baja semmidnek.

2013. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem vagytok ugyanazon a hullámhosszon...
2013. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Mennyi hisztis pitsa van ezen az oldalon
2013. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Synesztro ***** válasza:
25/f Ebből látszik, hogy az emberek tényleg nem egyformák. Én pl. már azt is megfontolnám egy ilyen velem van és facezik, meg hiszti a víz miatt, hogy vele maradjak.:S A párom 28 elmúlt, de kb. azt is poénnak fogná fel, ha berángatnám magam mellé egy szökőkútba.:) Mielőtt vki az inteligencia hiányára gondolna, egy bírósági beosztottról beszélünk, tehát nem dilis, csak ugyanúgy élvezi az életet, mint amennyire én.:)
2013. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Synesztro ***** válasza:
Amíg el nem felejtem, nekem is volt hasonló esetem, együtt laktam egy lánnyal, aki egy 70ft os üdítőn veszett velem össze, hogy hogy mertem meginni a hűtőből, még akkor is ha közös. Az utca végén volt az italárus, ahol az üdítőt vettük, elmentem, hoztam vagy 8 at, mire ő azt felelte, hogy késő bánat, ezzel már nem tudom megbékíteni. Én meg közöltem vele, hogy egy hisztis r.bancot nem is állt szándékomban, és összepakoltam a kis motyókámat, és csáá. Ennyit 4 hónapról:S
2013. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!