Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek?! Nem akartam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?! Nem akartam vele összeveszni.

Figyelt kérdés
Összevesztünk a barátommal egy értelmetlen hisztim miatt. Azon hogy elhanyagol, de ez egyébként nem így van. Csak fáradt vagyok és nagyon kimerült és elegem van mindenből és most fogalmam sincs miért de ezért vele veszekedtem:( De nem akartam. És nemtudom..szerintetek most felhívjam hogy megbeszéljük vagy inkább hagyjam? Mostanában elég sokszor veszekedtünk..azok már nem értelmetlen dolgok voltak, de a veszekedéseinkből tudom hogy már nagyon elege van. De ezt most nem akartam nem is direkt volt..:S És nemtudom hogy most az lenne a jó ha felhívnám és talán megtudnánk beszélni vagy ha inkább hagynám. Most nagyon lelkiismeretfurdalásom van. 15/L..
2013. máj. 21. 21:32
 1/5 Titkos6 válasza:
Gyere, hozom a b*zi osztálytársam, ő majd lecsítítja a barátod, közbe a sarokba nyomathatjuk édeskettesben!!! :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
2013. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne hagyd. hívd fel, kérj bocsánatot, mondd el neki, hogy mi a helyzet. azt, amit itt is leírtál.

ha van elég bajod, ne fájjon még emiatt is a fejed.

2013. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg ő keres
2013. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg.
2013. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Min veszekedtetek?

Hogy nem vette meg a legújabb teletabbi mesekazettát?

2013. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!