Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy megértse csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy megértse csak egyedül éreztem magam és nem öt akartam bántani?

Figyelt kérdés
A pàrom megharagudott ràm mert õ szerinte hàtba tàmadtam azzal hogy a baràtaimnak "panaszkodtam" hogy mostansàg elhanyagol ès nem figyel ràm oda elèggè. De èrzem hogy szeret ès ezèrsem neki mondtam és nem szerettem volna beki újabb problèmàt. Erre ö azt gondolja hogy szidtam mindenkinek ès hogy csak az õ hibàit tàrtam ki. Tegnap vège lett... 5hónap ennyi volt. De nem tudok beletõrôdni ès anèlkül hogy megalàzkodnàk èn ki akarok vele bèkülni.
2013. márc. 6. 06:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekesek az ékezetes betűid. "èé" "àá" Na de ez most mindegy.

Egy kapcsolatban jó esetben mindig két ember van. Soha nem egy emberen múlik. Bár vannak esetek amikor az ember mindent megtesz és a végére egyszerűen kiderül, hogy a másik egy idióta, nincs mit tenni. Ám ez a ritkább.

Ezt te nem a pároddal beszélted meg. Ráadásul ezt tök sokan csinálják. Most amellett, hogy ugye nem vagy elégedett a törődéssel, nem is bízol benne, mert akkor neki mondanád ezt el. Bár ő meg nem szokatlanul ugyan, de elég furcsán reagált.

Szerintem írd meg neki ezt,mármint, hogy nem akartad bántani aztán ne keresd többet. Amíg nem jelentkezik.

2013. márc. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy most is másokkal beszéled meg , ejnye... Hát nem tanulsz ? ;)
2013. márc. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt hiszem őt elsősorban nem az bántja, hogy a barátaidnak panaszkodtál (mert hát mire valók a barátok), hanem hogy neki nem szóltál a gondokról, így esélye sem volt, hogy közösen megoldjátok őket. Hiszen ha ő nem érzi azokat problémának, akkor vajon a kisujjából szopja ki, hogy te elégedetlen vagy? Ebben igaza van. De azt már nagyon túlreagálja, hogy ezért szakít veled, mert hát oké, hibáztál, de ez nem egy olyan kaliberű vétek, amiért szakítást érdemel az, akit elvileg szeret.

Ha igazán ki akarsz vele békülni, akkor ez megalázkodás nélkül úgysem fog menni, mondd el neki őszintén, hogy mi a problémád a kapcsolattal és hogy bár őt nem akartad ezzel terhelni, de a barátaidnak sem azért mondtad el, hogy őt szidd előttük, csak tanácsot vártál tőlük az adott helyzetre. Ha ebből sem ért, akkor nem tudsz mit tenni, el kell fogadnod a döntését.

2013. márc. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!