Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal már 2 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adry16 kérdése:

A párommal már 2 éve együtt vagyok, de majdnem minden napunk veszekedésből áll, meg minden kis apróságon kiakad. én szeretem, és ezt mindig ki si mutatom neki, de ő meg csak akkor ha már összvesztünk nekke mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Meg már gondolkoztam azon is hogy szakítok vele, mert nem hiszem hogy ezt sokáig birom idegekkel, meg mások is mondják, hogy szakítsak vele, mert bunkó, meg csak szerintük kihasznál. ( ebben mondjuk sajnos van valami) és nem tudom hogy közölhetném vele hogy szakítok vele, ha valkinek van pár ötlete leírhatná. Akár még üzibe is.
2012. jan. 26. 15:09
 1/5 Macs1209 ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy ezt nem bírod tovább, és kész.

onnantól határolódj el, ne szólj hozzá, ne keresd,

ha válaszolsz valamelyik megkeresésére, legyél tá-

volságtartó, ne foglalkozz vele stb stb..

2012. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is szakíts vele. Nem érdemel meg téged egy ilyen pasi. Ez nem egy kiegyensúlyozott és harmonikus kapcsolat... és is voltam már így. 1-2 hónapomba telt mire kimondtam, hogy vége. Egyerűen mondd el neki, hogy te nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban. Bár azt nem tudom szereted-e...?
2012. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Előbb-utóbb eléred azt a pontot,amikor már végképp nem bírod tovább és simán szakítasz vele. Addig valószínűleg nem,mert gyenge vagy.Kezdetnek próbálj meg kevésbé "szeretetkimutató" lenni.
2012. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... sokat segítettek! van viszon még valami, ha olyasmit mond hogy megöli magát ha elhagyom mit mondjak?
2012. jan. 28. 14:07
 5/5 anonim válasza:
Ne hagyd magad zsarolni!Ez szenyaság részéről!Ha meg akar halni,haljon meg.Nem a Te felelősséged,egyedül az övé.Egy embertől,aki ilyennel próbál meg érzelmileg zsarolni,cifrább dolgok is kitelnek!Biztos lehetsz benne,hogy nem tenné meg. Menekülj!
2012. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!