Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet ilyen apróságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen apróságon összeveszni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel tegnap este sétáltunk a városban. Ma utaznak el 10 napra és találkoztunk előtte utoljára. Mikor a tér felé sétáltunk, láttam, hogy a tér szélén van néhány locsoló ami a füvet locsolja, permet szerűen. Én meg felkaptam a barátnőmet, és belefutottam vele a locsolóba épp hogy egy kicsit vizesek legyünk. Ő egyből megharagudott mert, hogy "Jajj a cipőm, új és most meg tönkreteszed." "Tiszta víz vagyok, fel fogok fázni. Hülye idióta!" Azóta nem ír vissza. Nem veszi fel a telefont. Úgy köszöntem el tőle, hogy láttam rajta hogy nagyon haragszik, de muszáj volt mennem, az utolsó buszom volt.

2013. aug. 2. 09:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%

Szerinted van olyan lány, aki ennek örülne? Kérj bocsánatot tőle, az csak az oviban menő, ha valaki így udvarol, a haját is húzd meg szerintem, hátha azzal is sikered lesz...

Nekem volt olyan barátom, aki poénból elkezdett ütni ( nem erősen ) egy köteg csalánnal. egy hétig mindenhol fájt a bőröm, neki meg vicces volt, hogy sikítozok. Ez több mint 10 éve volt, de még most is dühös leszek, ha eszembe jut.

2013. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kértem. Azért van különbség az között, hogy csalánnal ütögetett téged. Nyár van. És ez csak egy kis víz volt.
2013. aug. 2. 09:52
 3/27 anonim ***** válasza:
igen kérj bocsánatot, én sem örültem volna a helyében, bár azért nem is sértödtem volna meg ennyire hogy nem veszem fel a telefont.
2013. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

sztem tulreagalta.

de ugylatom a tegnapi nap nagyon iylen vezsekedos volt. én is öszevesztem a bnőmmel elg csunyan, es lehet el si vezsítem..:/ de itt sem ezaz elso ilyen kerdes most...:/

vmi volt alevegobe tegnap emberek!

2013. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem én sem, miért kell emiatt megharagudni, a cipő az csak egy cipő, ez kicsit olyan, mintha fontosabb lenne neki a cipője épsége, mint az, hogy jól érezzétek magatokat.


(Nyár közepén 35 fokban meg senki nem fázik fel szerintem egy kis víztől...)

2013. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
AZ a baj, hogy nem 35 fok volt hanem este történt ez. Mondjuk még úgy sem lehetett hűvösnek nevezni a levegőt. Meg azt is bírom, hogy vele vagyok, ülök mondjuk egy padon és közben meg 10 percenként előveszi a telefonját facebookon egy lány/fiú barátjának. Azt még megértem, hogy a barátnőjének vissza ír, na de egy olyan srácnak akit nem is bír...
2013. aug. 2. 10:02
 7/27 A kérdező kommentje:
Bocsi a fogalmazásért, nem figyeltem oda.
2013. aug. 2. 10:03
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, mekkora dolgok, tényleg. Ezen hogy lehet megharagudni? Jót akart a srác, rosszul sült el, bocsánatot kért érte, és itt kb vége is. Miért kell minden kis szaron hisztit csapni? A csaj még egész biztosan nem követett el hibát életében...


A hozzászólások is nagyon tetszenek. Ha fordítva történt volna, és a srác lenne kiakadva, a nyakam tenném rá, hogy egy csomó csaj itt gyakorin olyanokkal jönne elő, hogy "ha a cipőd fontosabb, mint a barátnőd, akkor nem is szereted igazán", vagy "ha engem nevezne a párom hülye idiótának, szóba sem állnék vele, az tuti".


És persze innentől a papírforma: választ nem kapok a hozzászólásomra, csak lepontoznak, mint mindig. Nem baj, már meg van szokva.

2013. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszett volna. De azért ennyire megharagudni tényleg túlzás, így már kicsit hiszti felhangja van.
2013. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ha fordítva történt volna, és a srác lenne kiakadva..."

Azért én megnézném azt a lányt, aki felkapja a barátját és beleszalad vele a locsolóba! :DDD Bocs, tudom, nem ez a lényeg, csak hirtelen megjelent előttem a kép. :D

2013. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!