Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti min szoktatok összeveszni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti min szoktatok összeveszni a párotokkal?

Figyelt kérdés

(szeretnék tanulni a hibáitokból)

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.


20/L



2012. nov. 13. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ne akard ráerőltetni az akaratod a barátodra, keressétek a kompromisszumot.
2012. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször akkor szokott kis veszekedés lenni amikor menstruál a barátnőm.Ilyenkor feszült.Semmi se jó amit csinálok.

De volt a hobbim miatt és az edzések miatt is.

2012. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
általában azon h nem osszuk be rendesen az időnket és így kevesebbet tudunk együtt lenni. ritkán féltékenység, mmint nem a bizalommal van baj. csak én is, és ő se szereti ha sokan zsongnak körülötte(m). jah és másfél éve vagyunk együtt. 18N
2012. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármin!
2012. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem foglalkozik velem, vagy ha nagyon féltékeny. Eddig ez a két dolog volt. Jaaa...meg volt egy időszak, amikor még szakítottunk is, az a táv miatt. (távkapcsolat...). De nem bírjuk ki egymás nélkül.. :)
2012. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi azon, hogy én többet engedek meg a gyermekeinknek, mint Ő.


43F

2012. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
arra figyelj hogy ne legyen közeli fiúbarátod, mert arra ott a párod, és ebből komoly gondok születhetnek, meg olyan, ha nem szólsz, hogy mész bulizni, vagy ha mész is, nemjut eszedbe elhívni, hátrateszed a fontossági listán valami baromság miatt (nálunk pl iskolai vetélkedőre készülés fontosabb volt, ki is akadtam, hogy nem találkoztunk), kurv*lkodás (csúnya szó, de ha a barátnőm mosolyog az utolsó senkiházinak is,na az kiakasztó, mert állandóan jópofizik, még annak is aki nyomul rá, és tisztán megmondtam hogy küldje el) hirtelen ennyi jut eszembe :D
2012. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A "havi" időpontokban senki,semmi nem jó.

Olyankor legszívesebben én is olyan lelkesedéssel ordibálnék,mint Ő,mégis nyugodt tudok maradni.

És jót röhögök,mit csináljak? :D

Annyira feszült,hogy a cipőjét nem tudja bekötni.

Tiszta depi,de vicces. :)

Néha igaz,már orvosi eset.

Pattog,mint a gumilabda. :)

Máskor nem szoktunk veszekedni,csak 4 hetente. :D

Persze,szeretem.

A Nőknél a menstruáció olyan,mint az igazságszérum...

Mindent kimond,ami az eszébe jut. :)

Csak közben remeg az ablak. :D

De,persze,ilyenkor is szeretem,elvégre,erről nem Ő tehet..

És,fiatal is még,nehezen viseli.

Egyébként,nem szoktunk máson veszekedni.

Egyszer volt egy másik pasi,aki ráhajtott,abból voltak apróbb viták,mert elkezdett "haverkodni" vele,de a pasi többet akart..

Túltettük magunkat azon a korszakon. :)

2012. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!