Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítotok a párotokkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítotok a párotokkal? Tovább lent

Figyelt kérdés
és tegyük fel jártatok 9 hónapot.. aztán nem jártok senki mással.. majd megint elkezdetek vele járni 9 hónaptól számoljátok, vagy újra előröl?
2012. nov. 11. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szakítok valakivel,azt okkal teszem. Nem kezdek el újra vele járni.
2012. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van olyan, aki szerint ez 'nem számít' és folytatják a számolást. szerintem ez hülyeség. :D mondjuk én alapból össze se jönnék már az exemmel újra. de nektek kell megbeszélni
2012. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kezdenék újra exel.De amúgy attól függ mennyi volt a szünet.Ha 1 hét akkor 9hónaptól,ha 1 év akor elölről
2012. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én amikor a barátnőmmel szakítottam, aztán bocsánatot kértem és újra összejöttünk, akkor folytattuk a számolást. Pl. 9 hónap járás, 2 hónapon keresztül szinglik voltunk, aztán mondjuk 5 hónapja járunk megint, akkor összesen 16 hónapja vagyunk együtt.
2012. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer szakítottam vele annak oka volt, nem kezdek újra járni vele.


16/l

2012. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!