Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a párotokkal?

Figyelt kérdés
nem rég jöttem össze egy lánnyal és az a kérdés hogy milyen programokat tudtok mozin meg egymáshoz felmenésen kívül amit lehetne csinálni de úgy hogy egészség ügyi okok miatt nem lehet csókolozni!! és mondanátok olyat ami nem unalmas és nem horror ára van?? :D előre is köszi
2012. nov. 8. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
"egészség ügyi okok miatt nem lehet csókolozni" - leprás, vagy mi?
2012. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem mind1 az neked?? de kül én nekem van egy vírusos betegségem és emiatt nem lehet 1 másfél hónapig :/ de jó lenne ha a kérdésre válaszolnál!!
2012. nov. 8. 21:30
 3/13 anonim ***** válasza:
menjetek el sétálni, üljetek be valahova sütizni vagy kajálni. Am ilyenről még nem hallottam hogy egészségügyi okok miatt nem lehet csókolozni. Ezt kifejtenéd?
2012. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de csak mert nem akarom megbetegíteni ezért nem lehet!!
2012. nov. 8. 21:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Az én páromat nem érdekli milyen betegségem van, mindig velem tart és segít bármiről is legyen szó! Minket csak fűrésszel lehet elválasztani egymástól!

<33333 jobbkéz <3333

*forever alone*

2012. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mert beteg vagyok és azt mondta az orvos hogy egyenlőre hagyam a lányokat mert megfertőzhetem őket én meg nem akarom és azért nem lehet!!
2012. nov. 8. 21:36
 7/13 anonim ***** válasza:
SZERETLEK! :) nyugodtan megcsókolhatsz drágám:$ jóban,rosszban,depiben,happyben,lazán,faszán,de igazán:D
2012. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát lehetne csak nem egy megfázásról van szó és ez nem vicc kategóriába tartozik ez a betegség!! szóval én meg nem akarok neki rosszat!!
2012. nov. 8. 21:40
 9/13 anonim ***** válasza:

jól teszed, ha nem fertőzöl.(nem mellesleg azért is, mert utána meg ő fertőzne vissza és így körbe körbe és örökre így maradnátok :)


esetleg menjetek koncertre. az jó dolog. budapesten vannak ingyen is. meg annyiért is mint egy mozi.

2012. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
okés! köszönöm ez egy jó ötletet csak nem tudom hogy hol vannak ilyenek!! :S
2012. nov. 8. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!