Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a párotokkal?

Figyelt kérdés
nem rég jöttem össze egy lánnyal és az a kérdés hogy milyen programokat tudtok mozin meg egymáshoz felmenésen kívül amit lehetne csinálni de úgy hogy egészség ügyi okok miatt nem lehet csókolozni!! és mondanátok olyat ami nem unalmas és nem horror ára van?? :D előre is köszi
2012. nov. 8. 21:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sétáljatok, tollasozzatok (már ha nem fúj a szél), menjetek el bowlingozni, vagy fallabdázni. Üljetek be egy sütire vagy pizzára valahova, menjetek el korcsolyázni.

Télen hóembert építeni, hógolyózni, szánkózni.

2012. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

a quarton szokott minden héten lenni ilyen összefoglaló, bár nem minden van benne.

eheti:

[link]


lesz pl bajdázó szombaton 600ért:

http://www.youtube.com/watch?v=f336WejowAs


szerintem amit a Cökxpőn-ra írnak és ingyenes is érdekes lehet. de volt két másik ingyenes dolog is a héten. persze nyitottnak kell lenni, de élőben szerintem szinte minden jó, ha felvételről nem is tetszik :) meg hát el is lehet jönni ha nem.

2012. nov. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó ötleteke :D
2012. nov. 9. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!