Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha a párotokka...

Mit csinálnátok ha a párotokkal dolgozna egy vele kb egykorú csaj? Nem tudom elviselni. Valakit megcsaltak így?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 15:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
A helyébe téged vágnálak ki, hogy féltékenykedsz.
2011. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Mi van??? Hát a legtöbb munkahelyen így dolgoznak emberek! Nők is férfiak is! Nem lesz jó vége az ilyen fokú féltékenykedésnek!
2011. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk több vele egykorúval is dolgozik, ráadásul mindegyiket ő vette fel, mert ő a főnök. Recepciósnak kifejezetten csinos lányokat keresett. Lehetnék naponta féltékeny, de minek. Ha nem bíznék benne, nem lennének gyerekeink, naponta veszekednénk emiatt, kérdőre vonnám a bent töltött idejét illetően. É? Kinek lenne ez jó? Ha nem bízol benne, akkor annak oka van. Vagy Benned van a hiba (mondjuk rossz nevelés, rossz példamutatás következtében) vagy Ő már adott okot a bizalmatlanságra. Akkor viszont lépni kell. Az első esetnél meg lehet egy jó kis pszichológust keresni, hogy rájöjj, másképp is lehet.
2011. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
A parom hentes volt,a csaj penztaros.Masfel honapig csalt vele mielott a csaj!!felhivott es bejelentette,hogy ok ketten elvannak,en zavarok csak be.Mindezt ket ev utan...
2011. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Ha az a célod,hogy a párod megcsaljon,vagy jobb esetben otthagyjon,akkor hisztizz emiatt!

Nem válogathatja meg senki,kivel dolgozik együtt. Ha elég a megcsaláshoz egy kolleganő,akkor a kapcsolatotok már régen rossz.

2011. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy vele egykorú, semmit sem jelent. Ha hajt rá, hívogatja, az már igen. Amíg nincs köztük bizalmaskodás, addig nyugi. Egyébként a sokkal fiatalabb/ idősebb csaj sokkal veszélyesebb: fiatal: friss hús, izgi; idősebb: tapasztalat, rutin.
2011. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hű, mellettem biztos megőrülnél. Felsőoktatásban dolgozok, naponta több tucat lány riszálja előttem, amije van :)

A kérdésedre válaszolva nem csaltam meg még a páromat, nem is fogom.

2011. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

az enyémmel együtt dolgozik pl a volt barátnője. naés? aki nálam idősebb.ja és van mellette egy lány aki meg nálam fiatalabb. és még vagy 100 másik.


ha mindenképpen el akarod üldözni a pasid akkor csak így tovább.


egyébként te csak csajokkal dolgozol?

2011. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Én biztos írtó féltékeny lennék, kombinálnék stb..

De viszont erre nagyon jó példa a párom, mivel én szinte csak férfiak között dolgozom szinte egyedüli nőként.( még 1 nő van , aki a főnök) más mindenki férfi. Párom elhatározta mikor munkába álltam hogy nem lesz féltékeny és nem is az. Azt mondta nem fog egész nap ezen gondolkodni hogy megcsalom e.Mert ha igen akkor úgy is megcsaltam volna máshol is, stb.. És képzeld lehet hihetetlen de nem csalnám meg semmiért pedig 12 különböző korú férfival dolgozom. Nyáron 2 hónapig reggel 8 tól este 9 ig. És ilyenkor sem bánt, hanem vár haza. Néha már utálom a férfias dolgokat hallgatni, unom hogy nincs több nő. 23/N ja és már 2,5 éve itt

2011. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
semmit
2011. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!