Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha egy 20...

Mit csinálnátok ha egy 20 éves zakkant csaj dróton rángatná valamelyik rokonotokat?

Figyelt kérdés

A keresztapám jár egy csajjal akinek elem baja van.

Már szegényt teljesen kikészíti. Ötpercenként mást mond.

Már kétszer elzavarta aztán vissza hívta. Egyszer azt mondja szereti egyszer meg nem. Félre beszél. Keresztapám már csak kínlódik vele. Mikor nincs bekattanva akkor is flegma és lekezelő vele. Ott akarja hagyni de azt mondja szereti. Pedig szét kell választanom őket különben teljesen tönkre megy szerencsétlen az mellett a dilis nő mellett. Mit csináljak hogy végre ott hagyja örökre?


2009. aug. 10. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát Te nem tudsz semmit, mert ez a Keresztapád dolga. Felnőtt ember és ha nem érzi jól magát ezzel a nővel, akkor majd elküldi.
2009. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Ebbe neked nincs beleszólásod. Ha tényleg beteg, akkor nem magára hagyni kell, hanem segíteni neki, akár orvoson keresztül, akár másképp.
2009. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó te könnyen mondott nem te neked kell elviselned. Jár pszihologushoz gyógyszert is szedd de elviselhetetlen. Mikor már elzavarja többször mert bekattan az már gázos. Azért kérdeztem mert keresztapám engem kérdezget mit csináljon vele. Én kereken megmondtam neki dobd ki a francba nincs neked szügséged egy ilyen dilis nőre.Remélem megfogadja a tanácsomat.
2009. aug. 10. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, 16:02 vagyok, lehet, hogy nehezedre esik elfogadni, de tényleg nincs beleszólásod, ja, és nekem apám használja ki az egész családot, olyannyira, hogy anyut már annyira meg tudta félemlíteni, hogy anyu nem mer elválni.
2009. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem (persze lehet hogy rosszul gondolom) hogy aki dilis,be van kattanva,flegma,lekezelő,az sajnos nem változik meg.Legnagyobb bánatomra az én családomban is van ilyen,és azt tapasztalom hogy hiába a szép szó,az erélyesebb fellépés..hasztalan.. ha az a személy magától nem akar változtatni,nem is fog.

Keresztapádnak kell határozottan döntenie,hogy mit szeretne valójában,nincs rosszabb a bizonytalanságnál.

2009. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A keresztapád dolga, ha úgy érzi, így is megéri neki.
2009. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom 16:02 es hogy apád olyan amilyen de ez most nem ide tartozik. Amúgy szerencsére vége köztük.
2009. aug. 11. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!