Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/lányok ti mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok ti mit csinálnátok ha a szüleitek elleneznék a kapcsolatotokat a párotokkal? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt eddig semmi baja nem volt a szüleimnek vele, de amióta érzik hogy komolyabb a dolog, minden megváltozott!:( Félek, hogy választanom kell majd a szüleim és a szerelmem között. Ti mit csinálnátok a helyemben? Segítsetek légyszíves!
2009. aug. 6. 11:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

1., Hány éves vagy?

Lehet h a korod iatt ellenzik a dolgokat, és azt szeretnék h még "élj" egy kicsit mielőtt belemész egy komoly kapcsolatba

2009. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál! 18 éves vagyok.
2009. aug. 6. 11:14
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Téányleg jó lenne tudni,hogy hány éves vagy,úgy lehetne igazán véleményt mondani.
2009. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam a korod.:)Én ugyanebben a helyzetben voltam!!20 éves vagyok,17 voltam amkir a párommal összejöttünk.1 éve már együtt is lakunk.Anyu fogadta
2009. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóval anyu fogadta el nehezen,mert,hogy nem akart elveszíteni,meg ilyen hasonlo megmosolyogtató érvek.De jó most így.Párom dolgozik,én egyetemre járok.Jogilag nagykoru vagy,igazából nem szabadna ennyire megkötniük a kezed.
2009. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A másik meg az,hogy az én szüleim is megnyugodtak idővel,ugysem tudnak mit csinálni.
2009. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De jó neked! Hát igen én is ezen vagyok kiakadva!:(
2009. aug. 6. 11:21
 8/19 A kérdező kommentje:
De ha eddig nem volt bajuk miért éppen most 2 év után??
2009. aug. 6. 11:21
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

18....hát igen, most váltál felnőtté...

Sztem tedd fel a kérdést nekik kerek perec, hogy ha eddig elfogadták akkor most már mi értelme van annak h ellenkeznek? 18 vagy, és tudod h mit csinálsz. És pendítsd meg azt is hogy sokkal jobb az, ha egy fiúval vagy, és tényleg komoly...minthogy minden nap mással fetrengj, meg belemenj minden féle egyéjszakás kalandba. Aki két éve kitart melletted, az valószínűleg nem csak szédíteni akarja a fejedet...mint a többi éretlen pasi.

Tényleg, a párod hány éves?

2009. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
19 éves.
2009. aug. 6. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!