Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/lányok ti mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok ti mit csinálnátok ha a szüleitek elleneznék a kapcsolatotokat a párotokkal? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt eddig semmi baja nem volt a szüleimnek vele, de amióta érzik hogy komolyabb a dolog, minden megváltozott!:( Félek, hogy választanom kell majd a szüleim és a szerelmem között. Ti mit csinálnátok a helyemben? Segítsetek légyszíves!
2009. aug. 6. 11:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ők mást képzeltek el mellém, szerintük nem illik hozzám a barátom! Pedig én ugy szeretem!:(
2009. aug. 6. 11:30
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nehogymár megmondják TE kivel legyél.
2009. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

ezaz. Állj ki a pasi mellett!!! És mondd meg nekik h te már FELNŐTT vagy. És ha már itt tartunk, tedd fel nekik a kérdést h ugyan mondják már meg, h nekik ki szólt bele az életükbe?? És pl. anyud mit szólt volna ha őt eltiltják apudtól annak idején?

Én ezt tettem fel anyumnak, nefélj észheztért egyből.

Ha meg őket is tiltották esetle, akkor meg jön az h akkor meg mi a fenéért akarják h te is éld át ezt a hülye helyzetet???!!!

2009. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Teljesen igaz amit irtál és nagyon köszönöm. Sztem nem tiltották ők apától!
2009. aug. 6. 11:41
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

:)

remélem h ez a szöveg neked is segít! ja, és amit akartam még írni..ne hagyd h elszakítsanak titeket egymástól, mert ha egyszer rájuk engedsz, akkor onnantól kezdve mindenbe bele fognak szólni! De ha látják h most nem engedsz, akkor tudni fogják h neked nem dirigálhatnak pasi téren!

2009. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszike! Nem fogom hagyni az tuti mivel nagyon szeretem őt, és én vele képzelem el a jövőt!
2009. aug. 6. 11:58
 17/19 A kérdező kommentje:
Aki tud még irjon légyszike!!
2009. aug. 6. 12:45
 18/19 anonim ***** válasza:

Már elhangzott a tuti válasz!

Ne hagyd, hogy beleszóljanak a magánéletedbe!


Nem lehet semmi gáz a fiúval,és ne is hagyd, hogy kikezdjék. Igaza van, aki azt írta, most kell kivívnod az ÖNÁLLÓ DÖNTÉSED jogát az életedben, mert különben mindig bele fognak szólni.


Sajnos barátnőm nem vívta ki, most szakított velem a családja miatt, a szülei, pontosabban az anyja már a 3. komoly kapcsolatát tette tönkre ezzel, pedig nagyon de nagyon szerettem, ő most 31!!

Ne járj te is így!

2009. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Huhh szegényke! És már 31 éves:(
2009. aug. 27. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!