Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet ilyen apróságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen apróságon összeveszni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel tegnap este sétáltunk a városban. Ma utaznak el 10 napra és találkoztunk előtte utoljára. Mikor a tér felé sétáltunk, láttam, hogy a tér szélén van néhány locsoló ami a füvet locsolja, permet szerűen. Én meg felkaptam a barátnőmet, és belefutottam vele a locsolóba épp hogy egy kicsit vizesek legyünk. Ő egyből megharagudott mert, hogy "Jajj a cipőm, új és most meg tönkreteszed." "Tiszta víz vagyok, fel fogok fázni. Hülye idióta!" Azóta nem ír vissza. Nem veszi fel a telefont. Úgy köszöntem el tőle, hogy láttam rajta hogy nagyon haragszik, de muszáj volt mennem, az utolsó buszom volt.

2013. aug. 2. 09:42
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Állítólag víz érte a telefonját tegnap és most nem ismeri fel a számítógép. :| Bár nem tudom, hogy tényleg a víz miatt -e, már így is elég sok hiba jött ki rajta az utóbbi időben, memória kártyát nem ismeri fel, ha az bent volt ki-be kapcsolt a telefon. De én meg is fogtam a telefonját meg a zsebét ahol volt a telefon és egyáltalán nem volt vizes. :\
2013. aug. 2. 10:10
 12/27 anonim ***** válasza:

Én még olyan telefonnal nem találkoztam, ami egy minimális nedvességtől kifekszik (és mindez ráadásul pusztán abban nyilvánul meg, hogy nem csatlakozik a pc-hez). A barátnőd egy elkényeztetett, hisztis p1csa - ne haragudj, hogy ezt mondom.


"Azért én megnézném azt a lányt, aki felkapja a barátját és beleszalad vele a locsolóba! :DDD Bocs, tudom, nem ez a lényeg, csak hirtelen megjelent előttem a kép. :D"


Igen, az én lelki szemeim előtt is megjelent, szó, mi szó :D.

2013. aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Állítólag tölteni sem akar.
2013. aug. 2. 10:14
 14/27 anonim ***** válasza:
4%

Tudod mit mondanak az ilyen lányokra? Azt, hogy RINYA-PINA. Ezen kívül önző és merev is. Hagyd a fenébe, majd rájön hogy igazad van Ha most bocsánatot kérsz tőle, akkor örökké papucsnak fog nézni!


Felfázik... A felfázás igazából az, amikor a büdös pinából a baktériumok felmásznak a HÚGYCSÖVÖN. Márpedig akinek tiszta a pinája, és nem baktérium-vírus-gomba -tanya, az igen-nehezen fázik fel, főleg ilyesmitől.

2013. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
A telefonos téma meg csak DUMA! Azért mondja hogy ne kelljen telefonálnia veled, esetleg lehúzzon egy telefonnal.
2013. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

"Hagyd a fenébe, majd rájön hogy igazad van Ha most bocsánatot kérsz tőle, akkor örökké papucsnak fog nézni! "


Na ez is csodálatos, mert ez meg a férfi megfelelője annak, amit az első hozzászólásomban írtam a női szűklátókörűségre. Igenis kell bocsánatot kérni, meg kell mondani, hogy tökre jót akart, csak nem gondolta teljesen végig. Azután pedig meg kell neki mondani, hogy azért ez nem ekkora hiba volt, fejezze be a hisztit. Ha ezután is pattog tovább, na AKKOR kell sarkon fordulni, hogy majd akkor keressen, ha lehiggadt.


"A felfázás igazából az, amikor a büdös pinából a baktériumok felmásznak a HÚGYCSÖVÖN. Márpedig akinek tiszta a pinája, és nem baktérium-vírus-gomba -tanya, az igen-nehezen fázik fel, főleg ilyesmitől."


Atyaég...


"A telefonos téma meg csak DUMA! Azért mondja hogy ne kelljen telefonálnia veled, esetleg lehúzzon egy telefonnal."


A lóf**t... Azért mondja, mert bekrepált a telefonja, és most hergeli magát, játssza a kis királylányt.

2013. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Gondolom kb 15 éves a csaj. mert egy ilyet normális nő nem csinl. Sőt, ez szerintem még vicces,é s aranyos is volt. Olyan k.meleg van, hogy kb 1 perc alatt megszárad. Legalább még hűsítette egy kicsit. Szerintem csak ok kellett neki, h veszekedjen, és legalább ezzel le tud pattintani. Kb ennyire "szerethet"...
2013. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a 10 percenkénti telefon baszkurálás miatt kellene elhagynod. Nagyon ritkán nézem meg randin az üzeneteimet. Ha fontos a dolog, akkor úgyis telefonon hívnak vagy sms-t küldenek.
2013. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"Gondolom kb 15 éves a csaj. mert egy ilyet normális nő nem csinl."


Meglepődnél, mennyi ilyen van huszonévesben, de negyven körüli családanyát is láttam már így viselkedni...

2013. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
53%

" Sőt, ez szerintem még vicces,é s aranyos is volt." Igen, első hallásra az. De pl. én használok hajlakkot, egy kis sminket és nekem sem vízállóak a cipőim. Én sem biztos hogy örülnék, ha beraknának a locsoló alá még akkor sem, ha meleg van, mert nem akarnám, hogy minden folyjon rajtam, meg csicsogó cipőben sem szeretnék caplatni.

De ez akkor sem akkora probléma, hogy napokig tartó harag legyen belőle.


Velünk télen történt meg az az eset, hogy a párom irtó viccesnek találta, hogy amikor elmentem egy fa alatt, mindig belerúgott, hogy essen a nyakamba a hó. Nekem nem volt olyan vicces, mert amúgy is elfelejtettem sálat venni, fázott a nyakam, ráadásul szétázott a hajam. Megkértem, hogy ne csinálja, annál jobban csinálta. Na, akkor én is berágtam rá kicsit, észre is vette, hogy tényleg nem érzem akkora poénnak és többet nem is "viccelt meg" így azóta. :) De ebből is úgy 5 percig tartó vita volt köztünk maximum.

2013. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!