Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a tanáromba!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok (lány) és beleszerettem a tesitanáromba (férfi).Ő 36 éves...tudom, sok a korkülönbség, de olyan jóképű, és kedves, jókat lehet vele hülyülni, jó fej pasas. Már kb. ötödikben kezdődött, mondtam is a barátnőmnek, hogy nézd már milyen helyes, őt ez nem nagyon érdekelte, néha még a háta mögött cikizte is, de én megvédtem! :D Aztán most hetedikben már azt mondogatja a barátnőm hogy ÁLOMPASII, hát...én megmondtam!:DD Mikor még volt facebook-om, sokat dumáltam a tanárommal, elvoltunk, volt mikor ő írt rám, olyankor nagyon boldog voltam. Jó a kapcsolatom vele, csúnya se vagyok, be kéne neki vallanom? Vagy majd ha kijártam az általánost? Most nincs senkije. Segítsetek!

2013. ápr. 23. 09:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
19-es, bocs, de te abszolút apakomplexusos vagy. Ez nem normális, ne bíztasd a kérdezőt.
2013. máj. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolút természetes akár még lehet belőle valami
2013. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Seda97 válasza:

Szia!


Én ugyan 16 éves vagyok, nem sokára 17. De lassan 2 éve szerelmes vagyok a földrajz tanáromba! Tudom hogy semmi esélyem nála, nem is kell mondani (családja van) Nagyon szeretek vele lenni. Gondoltam bevágódok nála, és még 9.-ben eldöntöttem ha ő lesz a földrajz tanárom akkor kitűnő tanuló leszek. Ő lett, és most én vagyok a legjobb tanulója XD Sokat beszélgettem vele, nagyon aranyos! Azt is tudom, hogy tudja, hogy mit érzek iránta (fogalmam sincs hogy honnan! o.O) De mióta tudomást szerzett erről, láthatóan kerül, pedig nagyon jóban voltam vele! Én is próbáltam elfelejteni, nem ment! Az a baj hogy egyre többet szeretném látni. Szóval hasonló cipőben járok mint te! Sajnos tanácsot adni nem tudok, de remélem a hasznodra váltam!! ;) :)

2014. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!