Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a tanáromba!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok (lány) és beleszerettem a tesitanáromba (férfi).Ő 36 éves...tudom, sok a korkülönbség, de olyan jóképű, és kedves, jókat lehet vele hülyülni, jó fej pasas. Már kb. ötödikben kezdődött, mondtam is a barátnőmnek, hogy nézd már milyen helyes, őt ez nem nagyon érdekelte, néha még a háta mögött cikizte is, de én megvédtem! :D Aztán most hetedikben már azt mondogatja a barátnőm hogy ÁLOMPASII, hát...én megmondtam!:DD Mikor még volt facebook-om, sokat dumáltam a tanárommal, elvoltunk, volt mikor ő írt rám, olyankor nagyon boldog voltam. Jó a kapcsolatom vele, csúnya se vagyok, be kéne neki vallanom? Vagy majd ha kijártam az általánost? Most nincs senkije. Segítsetek!

2013. ápr. 23. 09:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Állj vigyába és kapcoslad ki a telefont tesiorán mert felbuskz az elötted futó lábában ha futni kell...
2013. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Halott dolog ő felnőtt te pedig gyerek vagy,keresgélj a saját korosztályodban 26L
2013. ápr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! De kíváncsi lennék saját történetekre, tapasztalatokra. Azért írtam most mert beteg vagyok, nem vagyok suliban. Pedig most épp az ő óráján lennék.:(
2013. ápr. 23. 09:15
 4/23 A kérdező kommentje:
Második: Tudom...tisztában vagyok vele, de tudod milyen ha valaki szerelmes, nem tudom irányítani az érzelmeimet.
2013. ápr. 23. 09:16
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Őt még meg is büntetnék, ha veled kezdene, oda lenne a munkája, az élete. Ugyanis még gyerek vagy, és gyerekkel létesített nemi kapcsolat büntetendő, még ha beleegyezel, akkor is. Felejtős, ha jót akarsz neki és magadnak.
2013. ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Tudom...de ha majd kijártam a sulit, lenne rá esély? Elvégre akkor már elmúltam 14, nem?
2013. ápr. 23. 09:20
 7/23 A kérdező kommentje:
A nagybátyám barátnőjétől hallottam, hogy egyszer összejött a nagybátyám osztálytársával, de nem kérdeztem meg a részleteket.
2013. ápr. 23. 09:22
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

ez nem szerelem, csak tombolnak a hormonok és kedves, jól néz ki...


tetszik nem tetszik általános iskolás gyerek vagy a pubertás elején. felejtsd el.

2013. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha 18 évesen is ugyanígy érzel, és ő is benne van a dologban, ám legyen... de addigra te is mosolyogni fogsz ezen, ha visszagondolsz.
2013. ápr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki volt szerelmes egy tanarba. Tök termeszetes. Ha egyetemista lennel azt mondanam hajra, de igy csak siras lenne.
2013. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!