Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a tanáromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy tanárba és elég valószínű, hogy bejövök neki, elég sok dolog van amiből kiderül, táborban puszilgatott, ölelgetett, az órákat végig szemezzük, és folyton néz, és nagyon megszeretett ezt ő mondta, plusz még ezer dolog, de nem tudom mit tegyek. Mit kéne csinálnom? Elmondjam neki? SOS Help!
2011. okt. 4. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idősek vagytok?
2011. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Amúgy más az a "szeretet" amit egy tanár nyújt diáknak.. Inkább ilyen gondoskodó, védelmező, ahogyan a gyereekét szokta a szülő..


Eygetemen mondjuk sok minden előfordulhat, de valahogy a kérdésedből kiindulva nem hiszem hogy egyetemista lennél..

(ha mégis, előre is bocsi...)


F/6

2011. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Szerintem tanulj,hátha impomál a tanárodnak hogy okos vagy.
2011. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

én 16 vagyok ő 35. :S Nem tanít engem mert tesi tanár és a fiukat tanítja, de ha együtt vagyunk a fiukkal akkor egész órán néz, múltkor például csak nekem számolta a köreimet tesin és utána rám mosolyogott..Bnőm azt mondja, azért számolta biztos, hogy legyen oka nézni.. 25 kört futottam és a tanáromnak meg is jegyezte, hogy 25kör a lányoknál elég jó nem? Táborba egy hetet vele voltam, ott sokat voltunk kettesbe, kereste a társaságom, odajött beszélgetni, és megbízott bennem sokszor megnevettetett és karolgatott, fülembe sugdosott dolgokat, rengetegszer fogta meg a kezem, a karom, arcom simogatta mikor megdícsért valamiért.. Volt, hogy feljött a szobába mikor egyedül voltam és feküdtem az ágyon, és leült az ágyra közel hozzám,becsukta az ajtót is, hogy csak ketten legyünk és láttam, hogy ragyogott a szeme és megkért valamire, de furcsa volt nagyon, mintha nem csak azért jött volna fel :S

Suliba alig látom mert máshol tart órát ahol én szoktam lenni.. kibírhatatlan ez a helyzet :(

2011. okt. 4. 20:10
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

"én 16 vagyok ő 35"

Apakomplexus+pedobear...Nice.

2011. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
2015egyetértek. am meg ekkora áruló légy...
2011. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
dugjatok egyet azt mondom,hátha meglesz az érettségid!
2011. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
48%
Pedomaci akcióban...
2011. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

………………….._,,-~;’’¯¯¯’’~-,,

………………..,-‘’ ; ; ;_,,---,,_ ; ;’’-,………………………….._,,,---,,_

……………….,’ ; ; ;,-‘ , , , , , ‘-, ; ;’-,,,,---~~’’’’’’

~--,,,_…..,,-~’’ ; ; ; ;__;’-,

……………….| ; ; ;,’ , , , _,,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ¯’’~’-,,_ ,,-~’’ , , ‘, ;’,

……………….’, ; ; ‘-, ,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’-, , , , , ,’ ; |

…………………’, ; ;,’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’-, , ,-‘ ;,-‘

………………….,’; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’-‘ ;,,-‘

………………..,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;__ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘-,’

………………,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘’¯: : ’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; _ ; ; ; ; ;’,

……………..,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;| : : : : : :| ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘’¯: ¯’’-, ; ; ;’,

…………….,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘-,_: : _,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; | : : : : : :| ; ; ; |

……………,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ¯¯ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’-,,_ : :,-‘ ; ; ; ;|

…………..,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,,-~’’ , , , , ,,,-~~-, , , , _ ; ; ;¯¯ ; ; ; ; ;|

..…………,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’ , , , , , , ,( : : : : :) , , , ,’’-, ; ; ; ; ; ; ; ;|

……….,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’, , , , , , , , ,’~---~’’ , , , , , ,’ ; ; ; ; ; ; ; ;’,

…….,-‘’ ; _, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘’~-,,,,--~~’’’¯’&#;’~-,,_ , ,_,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘,

….,-‘’-~’’,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; | ; ; | . . . . . . ,’; ,’’¯ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,_ ; ‘-,

……….,’ ; ;,-, ; ;, ; ; ;, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘, ; ;’, . . . . .,’ ;,’ ; ; ; ;, ; ; ;,’-, ; ;,’ ‘’~--‘’’

………,’-~’ ,-‘-~’’ ‘, ,-‘ ‘, ,,- ; ; ; ; ; ; ; ; ‘, ; ; ‘~-,,,-‘’ ; ,’ ; ; ; ; ‘, ;,-‘’ ; ‘, ,-‘,

……….,-‘’ ; ; ; ; ; ‘’ ; ; ;’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘’-,,_ ; ; ; _,-‘ ; ; ; ; ; ;’-‘’ ; ; ; ‘’ ; ;’-,

……..,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;¯¯’’¯ ; ; ; ; ; ; ; ; , ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’-,

……,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ,, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; |, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘-,

…..,’ ; ; ; ; ; ; ; ;,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;|..’-,_ ; ; ; , ; ; ; ; ; ‘,

….,’ ; ; ; ; ; ; ; ; | ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…….’’’,-~’ ; ; ; ; ; ,’

…,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ;’~-,,,,,--~~’’’’’’

;~-,, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,

…..,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ' ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; '.. -; ; ; ; ; ; ; ; ,-

…| ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘

…’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,’….’, ; ; ; ; _,,-‘’

….’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…….’’~~’’¯

…..’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;_,,-‘’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘

………’’~-,,_ ; ; ; ; _,,,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘

………..| ; ; ;¯¯’’’’¯ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,,-‘

………..’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘

…………| ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;|

…………’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ~-,,___ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’,

………….’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘….’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘,

………..,’ ‘- ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘’……….’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘,

……….,’ ; ;’ ; ; ; ; ; ; ,,-‘…………….’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’,

………,’ ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘’………………;’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; |

……..,’ ; ; ; ; ; ; ;,,-‘………………………’’, ; ; ; ; ; ; ; ; |

……..| ; ; ; ; ; ; ;,’………………………,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’

……..| ; ; ; ; ; ; ,’………………….…..,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ,’’

……..| ; ; ; ; ; ;,’………………….….,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ,-‘

……..’,_ , ; , ;,’…………………..….,’ ; ; ; ; ; ; ; ,-‘

………’,,’,¯,’,’’|…………………;….| ; ; ; ; ; ; ; ; ‘--,,

………….¯…’’;……………………..’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’~,,

…………………………………………’-,, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’~-,,

…………………………………………..’’-, ; ; ; ; ; ,,_ ; ;’-,’’-,

……………………R

30;……………………&#

8230;…..’, ; ; ; ; ; ; ‘-,__,\\--\\.

……………………R

30;……………………&#

8230;……’-, ; ; ;,,-~’’’ \\ , ,|, |

……………………R

30;……………………&#

8230;………’’~-‘’_ , , ,,’,_/--‘

2011. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!