Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szerelmes vagyok az egyik tanáromba?

Figyelt kérdés
Ő se úgy viselkedik velem, mint egy másik diákjával. Azt is észre vettem, hogy sokat néz. Rend szerint megtalálja a módját, hogy kapcsolatba léphessen velem. A korkülönbségről nem szeretnék beszélni mert nagyon nagy. Apa komplexusom nincs! Én nagyon nagyon szeretem őt.
2011. ápr. 29. 23:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt tisztázzuk le, hogy ez nem szerelem, csak fellángolás. Felhoztat az apakomplexus dolog. Akkor kérdem én, milyen a kapcsolatod apukáddal? Hogy jellemeznéd?
2011. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hogyan tudnám elfelejteni?
2011. ápr. 29. 23:23
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem hagyjad ez neked és a tanárnak se jó.
2011. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szoktunk veszekedni, de csak kis hülyeségeken. Eléggé egy hullámhosszon vagyunk. Viccelődünk egymással stb. jóban vagyunk, nagyon hasonlítunk.
2011. ápr. 29. 23:25
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nálam is, több mint egy éve tart, viszont közben a tanár már nem tanít, ami szívás, de én még ugyanúgy szeretem. Kipróbáltam mindent, be akartam pasizni, eljárogattam korombeliekkel, nem gondoltam rá, nem néztem a szemébe, de amikor mégis, amikor láttam, mindig rombadőlt minden amit sikerült felépítenem egy kis idő alatt, és kezdhettem mindent elölről. Fogalmam sincs, hogy mikor fogom elfelejteni, valószínű, hogy soha, egyetlen kiutat látok, ha valakit legalább annyira szeretsz majd mint most őt.
2011. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
hagyjad, ebből úgyse lehet semmi. ő a munkáját kockáztatná és ha olyan idős akkor a családját is talán. hidd el ez csak fellángolás. keress mást.
2011. ápr. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nincsen felesége, se gyerekei.
2011. ápr. 29. 23:31
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Akkor viszont elmondanád a korkülönbséget, és a ti korotokat is?
2011. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:27


Detto. Én is próbálok pasizni. A flört még megy is. De tovább már nem. A csókig se jutok el, mert egyszerűen nem vagyok képes mással csókolózni. Nekem ő kell, és tudom hogy ez nem fellángolás:S

2011. ápr. 29. 23:33
 10/14 A kérdező kommentje:
16 vagyok. ő 41.
2011. ápr. 29. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!