Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szerelmes vagyok az egyik tanáromba?

Figyelt kérdés
Ő se úgy viselkedik velem, mint egy másik diákjával. Azt is észre vettem, hogy sokat néz. Rend szerint megtalálja a módját, hogy kapcsolatba léphessen velem. A korkülönbségről nem szeretnék beszélni mert nagyon nagy. Apa komplexusom nincs! Én nagyon nagyon szeretem őt.
2011. ápr. 29. 23:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A 76%-os vagyok, és nálam is pont ekkora a korkülönbség, én is 16 vagyok.
2011. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén! Csak rosszat tennél vele! Ha bármi lenne, csak elvesztené az állását, és a mai világban az valószínűleg tönkre is tenné, mert nincsenek könnyű helyzetben a tanárok új állás keresésénél.

Keress más ideált, olyat, akinek nem veszed el az állását akkor, ha véletlenül sikeresen elcsábítod.

2011. ápr. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Nem mondom hogy hagyd abba mert a jelenlegi helyzetedben azt lehetetlennek erzed. Popper Peter szerint a szerelem az irracionalis dolog, nem lehet racionalisan sem lekuzdeni, sem megmagyarazni. Szerintem ne hazudj se neki se magadnak, de igaz, ha nem keresed az utat, belepi a por az emlekeket. Ha nem tudsz megkuzdeni az erzelmeiddel tereld a kapcsolatot normalis mederbe, ne bujj agyba vele, ne randizz, csak fogadd el az erzes irracionalitasat. Evek mulva mosolyogni fogtok a dolgon, de most nehez. Megkivanni, szerelemes lenni es szeretni, ezek eltero fogalmak. Langolasodban van egy kicsi mindenbol talan, de csak olyant tegyel amit barmikor felvallalhatsz.
2011. ápr. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Én is szerelmes voltam a tanáromba 16 évesen, ő akkor 31 volt. Vonzódtam hozzá, pedig nem volt "szép" férfi. Nem volt rá magyarázat, miért. Én akkor profitáltam a dologból, az általa tanított tantárgyból brillíroztam.

Ő nem nézett rám nőként, és remélem, észre sem vette a vonzódást:)

De amiért írok: felnőttként újra hallok róla, látom is néha, és az a kis bizsergés még most is elfog ilyenkor.:)

Érdekes, mert eltelt 17 év, és mégis:)

Ez olyan zsigeri dolog, nem tehetek róla, igaz, reálisan és éretten gondolkozom, úgyhogy nem igyekszem ezt semmilyen módon sem a tudomására hozni akkor sem, ha lehetőségem nyílik rá.

Tudom, kérdező, a történetem elég elkeserítően hangzik a számodra, de szerintem is hagyd békén őt.

Láttam én már tanári szobában nevetgélő pedagógusokat, akik minimum fejcsóválva megmosolyogták a kamaszos rajongást. Ezzel is tisztában kell legyél amellett, hogy arról számoltam be, hogy létezik zsigeri vonzódás.

Szép napot.

2011. ápr. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!