Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem szerelmes vagyok egy tanáromba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A tanórákon mindig beszólt valamit,többször már szexuális tartalmút is..de csak viccesen..meg jópárszor csak nézett a szemembe és semmi több..volt hogy órán segített nekem vagy dolgozatnál..nem értem őt sem..
2010. júl. 8. 22:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ne... ne akarj jeleket venni a részéről... legjobb barátnőm járt így. Beleesett az énektanárába 3 évre.... gondolj bele, úgysem lehet köztetek semmi... valószínűleg csak ilyen a stílusa.. jobb ha nem bonyolódsz bele.. biztos találsz olyan srácot akivel jobban passzoltok és nem lesz hatulütője ha jártok, vagy történik köztetek bármi. én így gondolom, remélem nem volt sértő.
2010. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám,h felejtsd el,bár ismerek három férfi tanárt is,akik először tanították majd feleségül vették a diákjukat,de azért ez a ritka.Van olyan tanárom az egyetemen,akinek szimplán ilyen a stílusa,és ha azt látja,h valaki partner az évődésben,akkor csinálja is rendesen.


Amúgy hány évesek vagytok?És milyen iskola ez?


Személyes vélemény:

Nem tartom jónak a tanár-diák kapcsolatot egyik féltől sem okos lépés.A tanár az állásával játszik,és csak a probléma van belőle.

2010. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Talán ha óra után ott maradnál, mert nem értesz valamit.............
2010. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
18 vagyok és végzős..többet nem fog tanítani:(
2010. júl. 8. 22:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen helyzetben voltam, aztán a banketten táncoltunk, beszélgettünk, és ott is félreérthető jeleket adott (mások úgy látták, hogy csókolózunk), de nem lett semmi. Egy mozdulatába került volna, de nem lépett... Szóval az ilyen csak játszik... Hidd el...
2010. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor mi a bajod?


Ha nincs családja, keresd fel őt.

2010. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Nem játszik, egyszerűen ilyen a stílusa..mondjuk közvetlennek, jobb szót nem tudok rá.

'22:11'

2010. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
úgy tudom egyedülálló..bár lehet csak nem verte nagy dobra hogy van valakije azért..úgy tudom 36 éves
2010. júl. 8. 22:40
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Dugd meg.
2010. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ennek a hozzászólásnak sok értelme volt....
2010. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!