Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a tanáromba!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba! Mondjam el neki? :$

Figyelt kérdés
Szval van a suliba 1 töritanár aki az ofőm is.. És sokat beszélgettünk, és megismertem, hogy milyen ember. Nincs amugy családja meg gyereke sem. Nagyon aranyos. Mondjam el neki, vagy halgassak? Amúgy lehet, hogy apakomplexusom van, mert apám még gyerekkorunkba elhagyott minket, és azóta mindig az idősebbek tetszettek.. Most micsináljak? 15/L
2011. febr. 3. 16:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%

ne tedd

hidd el jobb ha titokban tartod

2011. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem próbálj meg "kilábalni" belőle, mert ez nem normális, és még a tanárodat is bajba keverheted..
2011. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Ezen minden kamasz átesik, eszedbe ne jusson megmondani neki!

Egyébként aranyos vagy. :)

2011. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
De ott tartja a törit meg ofőit és ha kérdez akkor mitcsináljak..? mert egész órán szinte bámulom, nem tudom, mit csinálok, néha elkezdek sírni órán.. Olyan kellemes hangja van..
2011. febr. 3. 16:17
 5/31 A kérdező kommentje:
De úgyis leballagok ebbe az évbe és aztán meg már mindegy.. Nem?
2011. febr. 3. 16:19
 6/31 anonim ***** válasza:
71%

Elképzeltem a helyzetet:

Beszélgettek az ofővel és te közben megszólalsz

-Tanár úr, szerelmes vagyok magába.

-(pl. Szandi,) ne szórakozz ilyenekkel!!!

-Tanár úr én komolyan gondolom, maga nagyon sokat jelent nekem.

Vagy mégis, hogy akarod elmondani

2011. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
72%
Kedves második, miért ne lenne normális? A világ legtermészetesebb dolga, ha egy tinilány "szerelmes" egy idősebb, nem/alig ismert férfiba (mert valljuk be, a tanára személyiségének csak egy nagyon szűk szeletét ismerheti, akármennyit beszélgettek), legyen az akár az ofője, akár egy popsztár. Az nem lenne normális, ha a férfi ezt viszonozná.
2011. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
NEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Eszedbe ne jusson,ne mondd el neki !!!!! Őt is bajba keverheted
2011. febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
51%

Ha apakomplexusod van, akkor keressel fel egy oregotthont, ott nagyon sok idos ember el es nincs hozzatartozojuk. Tehat oda elmesz es talalsz ott "nagypapat", Akit rendszeresen meglatogatsz es meg jot is tettel es az idos bacsi is orulni fog ennek.

A tanarodat inkabb felejsd el, es igaz hogy ballagni fogsz, de inkabb a tovabb tanulasra gondolj most, az sokkal fontosabb.

2011. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
58%
a ballagás napján mondd el neki... akkor még lehet h eséllyed is lesz nála... amugy arra ne számíts h majd felvállalja a kapcsolatotokat. de szurkolok^^
2011. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!