Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a tanáromba!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba! Mondjam el neki? :$

Figyelt kérdés
Szval van a suliba 1 töritanár aki az ofőm is.. És sokat beszélgettünk, és megismertem, hogy milyen ember. Nincs amugy családja meg gyereke sem. Nagyon aranyos. Mondjam el neki, vagy halgassak? Amúgy lehet, hogy apakomplexusom van, mert apám még gyerekkorunkba elhagyott minket, és azóta mindig az idősebbek tetszettek.. Most micsináljak? 15/L
2011. febr. 3. 16:12
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves vagy te és hány éves a tanár?
2011. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
De nicns rá esély h összejöjjünk, vagy valami..?
2011. febr. 3. 16:25
 13/31 anonim ***** válasza:
60%
ha a ballagás napján mondod el, akkor sztem van rá esélly.
2011. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
68%
Majd az osztálytalálkozón mondd el neki, hogy hajdanán szerelmes voltál bele.
2011. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem maradj a korosztályodnál! Nem hiszem, hogy jövője lenne ennek a dolognak. Valamint gondolj bele, édesanyád és az ő szülei mit gondolnának?? Nem hiszem, hogy díjaznák ezt az egészet, főleg így, hogy kiskorú vagy.
2011. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
67%

Fú a legromantikusabb az lenne, ha dolgozatírás után a dolgozattal együtt egy szerelmeslevelet adnál be! Vagy beleírnál ezt-azt a válaszaidba. Pl, hogy 1492-ben Kolombusz Kristóf felfedezte Amerikát, én meg ma vettem csak észre, hogy milyen szép szemei vannak a tanárúrnak!


Na ezt NEHOGY MEGTEDD!


Inkább valamilyen ürüggyel próbáld elérni, hogy ha a sulinak vége, utána is találkozhass vele, vagy legalább néha felhívhasd. Pl továbbtanuláshoz korrepetáljon. Vagy Már ha középiskolás leszel, akkor menj vissza hozzá, hogy nem megy ez-az, segítsen. Vagy házi dolgozatot kell csinálnod egy töritémában és nincs ötleted, adjon anyagot, olvassa át amit írsz, stb... És akkor már nagyobb leszel, nem a diákja... Hátha ő akar majd téged meghódítani... Persze 18 év alatt neki sem kéne... :-)

2011. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
74%

Neee tedd !!! Ha jót akarsz neki főleg, ha már úgy szereted !

Ha órán kérdez, akkor válaszolj a kérdésére :-)

Majd ballagáskor, talán talán megemlítheted, hogy milyen jó tanár volt, volt, hogy még szerelmes is voltál bele. Majd látod a reakcióját.

Egyébként hagyjad, így sokan járnak, és visszatartják, mert az úgy helyes, és később jót mosolyognak rajta, és örülnek, hogy nem szóltak.

Szóval most hallgass, és tanulj !

2011. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a tanár?:)

Amúgy hagyjad, sajnos tényleg nincs esély ilyesmire, még ki is rúghatják. De tényleg teljesen normális, sokan vannak ezzel így, nem biztos hogy a tanárukkal de mondjuk egy sztárral.

2011. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
53%
Szeress bele a nyelvtantanárodba, az hasznosabb lesz számodra.
2011. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne bátorítsátok már! Kislány! Semmi esélyed sincs nála!

Ha véletlenül ő is ezt érezné (amit erősen kétlek), akkor sem vállalná fel a kapcsolatot, hisz választania kéne közted, és a hivatása között. Elhiheted, hogy nem melletted állna ki. Sürgősen felejtsd el.

Ez olyan dolog, amit az embernek ki kell nőnie. Ha bevallod neki, akkor tönkreteheted az életét, hisz ezzel nagy bajba kevered, és van egy olyan érzésem, hogy csak azért kedvel, mert okos, érdeklődő lánynak hisz. Ha elmondod, hogy mit érzel iránta, akkor a szemében életed végéig komplett idióta leszel.

Újabb gondolat: említetted, hogy nincs családja. Ha fiatal még, akkor lesz. De neked nem lesz benne szereped. Ha meg idősebb, akkor nem fogja viszonozni érzelmeidet, mert az olyan ember aki ilyesmit tesz beteg, akit elítél a társadalom, és akinek szakszerű segítségre van szüksége!

2011. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!