Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a tanáromba!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok (lány) és beleszerettem a tesitanáromba (férfi).Ő 36 éves...tudom, sok a korkülönbség, de olyan jóképű, és kedves, jókat lehet vele hülyülni, jó fej pasas. Már kb. ötödikben kezdődött, mondtam is a barátnőmnek, hogy nézd már milyen helyes, őt ez nem nagyon érdekelte, néha még a háta mögött cikizte is, de én megvédtem! :D Aztán most hetedikben már azt mondogatja a barátnőm hogy ÁLOMPASII, hát...én megmondtam!:DD Mikor még volt facebook-om, sokat dumáltam a tanárommal, elvoltunk, volt mikor ő írt rám, olyankor nagyon boldog voltam. Jó a kapcsolatom vele, csúnya se vagyok, be kéne neki vallanom? Vagy majd ha kijártam az általánost? Most nincs senkije. Segítsetek!

2013. ápr. 23. 09:07
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Igazatok lehet, de addig is majd álmodozok róla, és annyi.:P
2013. ápr. 23. 09:38
 12/23 anonim ***** válasza:
Oké, abból nem lehet baj :)
2013. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Esetleg nincs saját tapasztalatotok, amit megosztanátok velem?
2013. ápr. 23. 09:39
 14/23 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem van. Ha érdekel írj nyugodtan.
2013. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én is voltam szerelmes tanárba,elmúlt.Tudom ó a szerelem!Nehéz dolog.Viszont 14 évesen sem fog veled kezdeni semmit sajnálom,de ez tény26L
2013. ápr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
én középsuliba mondjuk fiúként voltam beleesve egy női tanárba, nagyon csinos volt. csak nagyon szigorú is :)
2013. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
ha gimiben lennél végzős, azt mondanám nosza, uccu neki (nekem is bejött). de így semmi értelme.. ő nem úgy néz rád, akár a gyereke is lehetnél. mire elballagsz, már el is felejted:)
2013. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Hát, lehet. De azért még reménykedek.:)
2013. ápr. 23. 12:23
 19/23 anonim ***** válasza:
Szia :) Én is 7.es koromba lettem szerelmes az angol tanáromba,13 voltam pont mint te csak a tanárom 37 volt. Miután befejeztem az általános iskolát tartotuk a kapcsolatot.16 eves voltam amikor 1nap nap facebook-on elhivott randevúra.Szerelmet vallotam neki.Majd õ is nekem.És lásson csodát a sok bunko aki beszologatott nelem.Még mindig együtt vagyunk :) és szeretjük egymást 17/L
2013. máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Jaj de jó!:D Gratulálok!;))
2013. máj. 2. 07:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!