Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudtok nekem tanácsot adni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nekem tanácsot adni az alábbi történetemre? Lent elmondom a történetemet röviden.

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 18:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Mit kellene válaszolnia egy "bocs, hogy zavartalak"-levélre?
2013. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Figyelj,nem éri meg az egész.. A leírottak alapján,neked egy idióta,bunkó csak tetszik,aki gondolom egy plázacica,és az izmos állatokra megy..Hidd el,hogy sokkal jobbat érdemelsz egy ilyen bunkó lánynál..Eléggé értelmesnek tűnsz,kétlem,hogy nem fogod megtalálni életed párját,de ne ez a lány legyen..
2013. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
menj el pszichologushoz
2013. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Először is: szerintem ezt ne nevezzük szerelemnek, te csak egy képet hajszolsz, akit elképzeltél magadnak. Ezzel a csajjal nem is beszéltél még, csak látásból ismered, mégis azt mondod, szereted, holott nem is ismered. Számtalanszor bebizonyította neked, hogy nem kimondottan gerinces, nem is kedves, ideje felébredni.


Valahol a rózsaszín lelkű tinilányokra emlékeztetsz, akik kiszúrnak maguknak egy elérhetetlen embert, akibe elképzelik a tökéletes partnert. Ez az ember minél távolibb, minél elérhetetlenebb, annál jobban szeretik. A helyzetet egy dolog oldja fel, amikor valamilyen módon közel kerülnek ahhoz az illetőhöz, mert akkor az álom apránként szürke valósággá válik, a félisten pedig gyarló emberré, hibákkal gyengeségekkel.


Szerintem neked ez a csaj egy menedék, a menekülés eszköze egy illúzióba a valóság elől. 2013-at írunk, azaz saját elmondásod szerint 8 éve hajtod ezt a csajt, szerintem pusztán azért, mert az álmaidban nem ér sérelem. Valójában ez a csaj már többször is beletaposott a lelkedbe, csak nem veszel róla tudomást, mert nem ő számít neked, hanem a nő, akit elképzeltél. Minél kisebb az esélye, hogy összejössz vele, annál jobban hajszolod, hiszen egyre biztosabb, hogy az illúzió nem törhet össze.


Javaslom, keresd a társaságát a csajnak. Ne írj neki ekkora szerelmes leveleket, mert csak elriasztod. Meggyőződésem, hogy ha elkezded megismerni, szép lassan egy szürke folt lesz az életedben, és tovább tudsz lépni.

2013. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Megértelek, de ha így udvarolsz, örülhetsz, hogy nem hívta rád a rendőrséget.
2013. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!