Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leírnám az én kis történetemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnám az én kis történetemet. Fiúk, lányok válaszaira egyaránt kíváncsi vagyok. Köszönöm. Mi volt ez? Bővebben lent.20/L

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit nyáron ismertem meg bnőm születésnapi buliján, már az első pillanattól kezdve éreztem vmi furcsát vele kapcsolatban, de pozitívan értsétek a furcsát. A bulin végig együtt táncoltunk, eszméletlenül csodálatos volt. Buli után szokásos facebook bejelölés, majd egyre többet kezdtünk beszélgetni, mindennapossá váltak a chatelések. Mind2en Szegedre járunk, de nyáron egyikőnk sem tartózkodott ott, hanem otthon:) nagyon vártam már én is, ő is, hogy találkozzunk személyesen még1x, mert ugye a buli óta ez nem sikerült. Eljött a szeptember és egyből megkeresett, megtörtént az első randevú, ahol elcsattant az első csók. Egyre többet találkoztunk és egyre jobban megnyíltunk a másiknak. Kialakult szépen a kapcsolat, de én mindenközben tudtam róla, h közte és bnőm között majdnem kialakult egy kapcsolat, csak a srácnak van egy bizonyos hozzáállása a nőkhöz a sok csalódás miatt. De köztünk végülis nem volt semmi, ezt mind2en megerősítették, viszont, a srác mesélte h ebbe a lányba kezdett beleszeretni, de az durván lekoptatta. Tudom, hülye vtam h belementem...Na mind1. Szval együtt vtunk egyre többet. Elmondta, h ő h viszonyul a szerelemhez, h állítása szerint fél tőle, annyit csalódott, de ő próbálkozik azzal, h engem megszeressen. már jól kezdődik:DD nem baj, én mentem a szívem után. Szval megtörtént az első alkalom, nagyon óvatos, tapintatos volt,nagyon jó volt, aztán csináltuk még párszor, nem csak ez volt az 1. alkalom történt meg. és én beleszerettem...imádom a humorát, a kedvességét, a szemeit és egy igazi konyhatündér:D egy este, mikor együtt vtunk kimondtam, h szeretem...ő erre nagyon nem tudott semmit mondani. október vége felé már tudtam, h vmi nem oké, egyre kevesebbet találkoztunk és elhidegült tőlem, miután közöltem h szeretem. ekkor éreztem h mi a következő lépés, gondolkodási időt kért, amit megkapott. de kértem h vázolja fel nekem a helyzetet, igaz chaten történt, mert otthon vtunk mind2en. nem akarta, de kértem. leírta, h ő nem tudja h mit csináljon, tudja h szeretem, de ő nem képes mélyebb érzelmekre és ha tovább folytatjuk, akkor én nagyon meg fogok sérülni. úgy csavarta a szavait, h úgy tűnjön, mintha az én érdekemet szolgálná. cs mentegetőzött h ő nem az igazi a számomra, csak megszerettem...én nem csak megszerettem, hanem bármit megtennék érte...aztán persze személyesen ezt megbeszéltük, nem vagyunk hívei az ilyen dolgoknak facebook-on, sms-ben v telefonon történő elintézésének. addig a pillanatig fel sem fogtam, h mi van..mikor közölte h ő nem akarja így folytatni. de hallatszott a hangján h iszonyú lelkiismeret-furdalása van. a beszélgetés végén megöleltük egymást és elkezdett sírni (:O) h ő mennyire sajnálja...utána egy ideig próbáltuk tartani a kapcsolatot, csak barátokként, de persze nem működött. nálam azért, mert ez már régen nem barátság, részéről meg már csak a sajnálat maradt felém. így végülis megszakadt a kapcsolat. majd pedig ünnepek előtt írt egy sms-t h kellemes karácsonyt kíván...rákérdeztem h miért írt, mikor kértem h ne keressen...rákérdeztem h érzett-e vmit...azt mondta h azért írt mert ez emberi dolog, mert jó ember vagyok ...stb. ( de a szül.napomra írni nem volt emberi, az karácsony előtt volt picit több, mint 1 héttel) a válasza az volt, h ő nem érzett irántam soha semmit, és ez nem fog változni. tegyem magam rajta túl és lépjek tovább. ez a mondtad eléggé szíven ütött, kicsit fel is rázott és már úgy látszott h jól leszek..egy ideig el tudom fojtani, tettetni, h minden rendben, de aztán előtör...soha életemben nem vtam még ennyire romokban, mint most. eltelt 2 hónap, legalább egy pici pozitív változásnak történnie kellett vna..mintha napról-napra egyre jobban szeretném:S senki nem tud engem helyrekattintani,barátaim is próbálkoznak, hála istennek csodálatos emberek és mindig lehet rájuk számítani:) egyébként még írta nekem h van egy lány, akit bnőm előtt 1 évvel ismert meg, össze akart vele jönni, de nem sikerült..majd 2012 nyarán megint összesodorta őket az élet...de nem lett semmi. mondta h ezért is koncentrált rám nyáron, h elfelejtse ezt a lányt és h megszeressen engem. erre benyögi h egyik sem ment. most akkor h is van ez? fél a szerelemtől, de azért beleszeret bnőmbe, majd kideül h mégsem bnőm vt az elsődleges hanem ez a lány?:O mivan? hogyvan? nyugi én sem értem:D de talán mjad ti segítetek. a poén az volt, h megmondta nem azért szakít velem, h összejöhessen ezzel a lánnyal, de 2 héttel a szakítás után együtt láttam őket a városban:D azt hittem a szívem szakad meg...ezért is vélem úgy h a karácsonyi sms-sel cs a lelkét akarta nyugtatni és még mindig gyötrődik... sajnos a mai napig várom h írjon, h helyrehozzuk ezt, az eszem tudja, h nem így lesz, de a szívem...tudjátok h van ez.:/ szerintetek mi volt ez részéről? nekem mit kéne tennem? keresni fog még? köszönöm, h volt türelmetek elolvasni:) és boldog újévet:)
2013. jan. 3. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig... Dönts magadtól, ha dönteni kell, más véleménye ne érdekeljen, max. aki nagyon közel áll hozzád. Állj a magad lábára, és ne vadidegenektől kérj regény alapján segítséget, hanem mérlegelj te magad a dolgokban! Sok sikert, mi nem tudunk segíteni!! Nem ismerünk titeket.
2013. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért kérdeztelek titeket, mert nem ismertek minket, így nem vagytok elfogultak és nem fogjátok egyik fél pártját sem amiatt, h esetleg ismeritek:) persze, tudom h nekem kell döntenem...de a "küzdelem" lehet h már kezd kínossá válni, ezt csak egy külső szemlélő tudja megítélni szerintem:) mert, mint mondtam én bármeddig csinálnám ezt, ha hajlandó lenne szemtől-szembe elém állni és elmondani, h mi is volt ez.. mindenesetre köszönöm a válaszodat, ez is ilyen ébresztő jellegű:)sikeres évet Neked!
2013. jan. 3. 10:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Végig olvastam a te "kis" történetedet.


Szerintem tényleg csak kedvességből írt karácsonykor,a szülinapodat meg lehet,hogy elfelejtette.

És sz@r,de tényleg lehet,hogy "nem te voltál neki az igazi",és nem érzett irántad különösebben semmit,csak egy egyszerű kapcsolatot akart,de megrémült amikor azt látta,hogy te már többet érzel iránta(mondjuk az szemétség volt,hogy "csak úgy" volt veled).

Próbálj meg túllépni rajta,sok sikert hozzá :)

2013. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jan. 3. 10:47
 5/10 anonim ***** válasza:
háát elolvastam ez elejét meg a végét, és arra a következtetésre jutottam, hogy "Foley-nak" igaza van.
2013. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem aki ezt végigolvassa az hülye. akkor meg miért várod a segítségét? neked okos döntés kellene.


egyrészt azért hülye mert kb. az 5. vagy talán a 6. mondat után fel kellett volna fognia, hogy gáz ahogyan írsz! én sem vagyok valami igényes, de ha rendesen nem tudok fogalmazni legalább annyival megtisztelem a másikat, hogy mellőzöm a vt, h, bnőm stb. szavakat. és igen, a stb. az megengedett!


de nem írok regényt, mint te. a fiú valószínűleg komolyan és őszintén beszélt, nem szeretett téged és az elsődleges célpont beadta neki a derekát. ettől függetlenül te még szereted, amit meg érzel a hiány és a szerelem(?!) azért van, mert már láthatod, hogy neki más kell. sokkal finomabb az a táblás milka, ha a másik kezében van. érted.


én is szoktam írni embereknek, ettől ne várj már sokat. kivéve ha romlik a viszonya az első lánnyal, akkor visszajöhet hozzád mint vigaszdíj. de ne aggódj ha talál mást akkor megint elmegy majd.


jó tanács, dolgozd fel ezt az egészet mielőtt másik kapcsolatba vágsz. tudod, te sem örültél, hogy valaki aki "már nem tud szeretni" kiderült, hogy mégis tud és ezért hagyott ott.


hajrá.

2013. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy szörnyű érzés a viszonzatlan szerelem, de sajnos tényleg el kell felejtened őt. Az nagyon fontos, hogy ne vedd ezt magadra! Az, hogy ő nem szerelmes beléd, nem minősít téged, te ugyanolyan értékes ember vagy, csak nem ő a párod.
2013. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megprobaltatok, beleszerettel, o nem szeretett beled. Roviden ennyi a sztori.


Biztosan szeretett veled lenni, de ha az ember nem szerelmes, nem erdemes egymas idejet pazarolni. Azzal, hogy szakitott veled, ugyan osszetorte a szivedet, de lehetoseget adott, hogy valaki mas - aki tenyleg szerelmes lesz beled - segitsen elfeledtetni veled a regi serelmeket.


Es boldog csak akkor leszel, ha akit szeretsz, viszont szeret.

2013. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ahogy visszaolvastam amit írtam, rájöttem, h nem volt egyértelmű, de nekem ő vette el a szüzességemet és azért is vagyok megakadva. Számtalanszor volt már részem viszonzatlan szerelemben sajnos, de eltelt pár hét és rendben voltam. de most...ez teszi úgymond felejthetetlenné...:/
2013. jan. 4. 20:56
 10/10 A kérdező kommentje:
és szeretném megköszönni a válaszaitokat, sokat segít, mert én ezt magamtól nem láttam volna be, amit írtatok
2013. jan. 4. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!