Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudtok nekem tanácsot adni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nekem tanácsot adni az alábbi történetemre? Lent elmondom a történetemet röviden.

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 18:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
hol lent? :D
2013. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Röviden elmondanám a történetemet.

Rohadt szerelmes vagyok egy lányba.

Ezt a lányt 2005 óta ismerem és már az óta tetszett is nekem de én elég bátortalan voltam ezért sohasem kezdeményeztem. Aztán engem 2006 ban felvettek az egyetemre és már ritkán láttam de érdekes módon érzéseim egyre csak erősödtek. Aztán 2008 ban mondom, már nem bírom ki . Először felvettem ismerősömnek az iwire. Mivel tőlem 2 percre lakik, és sokszor találkoztam is vele. Jól lehet még nem beszélgettem vele csak egyszer. Na mondom fel veszem ismerősömnek aztán letiltott. Hát szomorú voltam megkérdeztem miért ő azt mondta hogy azokat jelöl be akiket tényleg ismer. Na mindegy aztán már tényleg nem bírtam ki így írtam neki egy levelet hogy tetszik és hát meg minden. Akkor azt mondta, hogy az ő szíve már másé. Hát mondanom sem kell nagyon letört a dolog. Pedig tényleg szerelmes vagyok ill voltam bele. Aztán bánatomra regisztráltam egy társkereső oldalra. Hát kit láttam meg na kit őt. Tehát nincs senkije. De közben a randivonalon is rajta volt én akkor küldtem neki egy levele. akkor karácsony közeledett és boldog karácsonyt

kívántam neki ennyi hát képzeljétek el letiltott. Mindig látom őt ahogy a házunk előtt megy és én sohase láttam senkivel. Sőt biztos forrásból tudom, hogy nincs neki senkije. De én még mindig őt szeretném, nem sokszor van az ember életébe ilyen de én tényleg szerelmes vagyok bele nem tudok mit tenni nagyon sokat őrlődtem rajta tetszik szeretem csak ő rám se hederít.

Nem tudom hogy mi volna jó döntés mi volna olyan dolog amivel mindenki jól jár. És azért ennyi év eltelt után is szerelmes vagyok bele ez azért jelent valamit. Hát nem tudod mit kéne csinálnom.

2013. márc. 30. 18:57
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
a lány le akar rázni, mert nem jössz neki be, csak elég bunkó...
2013. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Hagyd.Jobbat érdemelsz:)
2013. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélsz vele, ha összefuttok-személyesen? mit jelölgeted össze-vissza? Egy személyes beszédnél nincs jobb.Akár merre is dől a mérleg nyelve..
2013. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nemrég leírtam neki hogy mit érzek iránta de nem válaszolt rá se hederített!
2013. márc. 30. 19:02
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanácsolom, hogy gyógyulj ki a hüly eségedből. Egyetemre járóként még nem tudod felfogni, hogy ha nem tetszel valakinek, akkor nem szeretne veled kapcsolatot. Én meg egyáltalán nem szeretnék olyan valakivel kapcsolatot, aki éveken keresztül csak kerülget, mikor tőlem csak két percre lakik, és akkor is csak rám ír, ahelyett, hogy megszólítana személyesen.
2013. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Én kb 1 hónapja ezt írtam neki:

Arra kérlek, hogy légy szíves olvasd el ezt a levelet! Már az elején le szeretném szögezni, hogy abszolút nem akarlak Téged zaklatni vagy zavarni nem áll módomban ilyet tenni.

Azonban szeretnék egy fontos dolgot elmondani. Amit most fogok mondani az lehet, hogy furcsa lehet hogy hirtelen jön de mindegy most ezt megteszem. Nem tudom hogy emlékszel-e rá hogy még 2008 ban az iwiw en bejelöltelek és nem igazoltál vissza. Na meg még a Love.hu n is ott letiltottál és akkor olyan dolgokat mondottam Neked amiket talán nem kellett volna. Ilyeneket, hogy barátságtalan vagy. Utólag a dolgokat átgondoltam és teljesen másképp látom már észre kellett volna vegyem hogy egész egyszerűen csak nem tetszem Neked és ez így is van rendjén. Ám azonban egy valamit tudnod kell. Lehet ezt már réges rég el kellett volna mondjam de mindegy. Én 2008 óta szerelmes vagyok beléd. Ez lehet, hogy így hirtelen jön lehet hogy döbbenetes ez számodra de ez a helyzet. És az is lehet hogy el se hiszed ezt. Pedig mindenre esküszöm ez így van! Ha mondjuk nekem, írna valaki egy ilyen levelet akit nem is ismerek akkor bizonyára én is meglepődnék. Nem akarok semmi mást ettől a levéltől semmit csak ezt , hogy szerelmes vagyok beléd ezt egész egyszerűen muszáj volt már Neked elmondanom. Fogalmam sincs hogy egyáltalán van-e barátod vagy valakid igazából mindegy a Te dolgod és találd meg a boldogságot de tényleg! Ha voltál már valaha szerelmes valakibe aki ezt nem viszonozta akkor el tudod képzelni, hogy mit is érzek. 2008 óta egész egyszerűen hihetetlen. Az a helyzet, hogy a szerelem két pólusú két élű dolog és így csak ledarálja felememészti az embert. Én sokkal tisztelettudóbb és diszkrétebb vagyok annál, hogy én Téged zaklassalak. És itt bocsáss meg nekem azért amit mondottam Neked akkor elfogadom, teljesen, hogy úgymond nem jövökbe Nálad! Hidd el miken mentem keresztül , hogy ezt a levelet megírjam Neked nem akartam de mégis na mégse aztán igen. Már észrevettelek itt a facebookon is de direkt nem jelöltelek. A Zaklatásnak a legkisebb mozzanatát se akarom. Teljesen Őszinte voltam és nem írtam volna ezt ha nem lenne igaz! Azért őszintén szólva ez egy szar helyzet hisz gondolj bele szerelmes vagy valakibe (de tényleg!!!) éveken keresztül és semmi.

Remélem egyszer fogok úgy érezni más iránt mint ahogy azt irántad érzek de ehhez idő sok sok idő kell nekem sajnos..

Hát ennyit szerettem volna ezzel a levéllel semmi mást csak csupán azt , hogy tudd amit érzek. Ha más lenne minden más körülmények más minden akkor talán egy másik életben összejöhetett volna, de nem és én bármennyire is fáj de tudomásul veszem Ne haragudj, hogy zavartalak Téged!



Erre nem válaszolt

2013. márc. 30. 19:05
 9/25 anonim ***** válasza:
8-Egy ilyen levélre mindegyik nő válaszolt volna-ha megkapta volna, akár pozitivat, akár negatívot-de: irt volna.
2013. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Baccardi01 ***** válasza:
Azért elég bunkó lehet a csaj. Egy sort azért megérdemeltél volna, még, ha az negatív is számodra.
2013. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!