Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudtok nekem tanácsot adni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nekem tanácsot adni az alábbi történetemre? Lent elmondom a történetemet röviden.

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 18:56
1 2 3
 11/25 zaphod ***** válasza:
78%

Ez nem lesz kellemes.

Az, amit érzel, nem szerelem. Még csak nem is szeretet. Egyszerűen a külseje tetszik és kész, és a nemi vágyat, amit érzel iránta gondolod tévesen szerelemnek. Felejtsd el, mert minél többet foglalkozol vele, annál jobban fog fájni. Ráadásul amit csinálsz, az neki sem jó. Fél tőled, te nyomozol utána, leskelődsz utána, zaklatod őt. Hála a jó égnek, hogy nem hívott még rendőrt rád.

Ahogy a leveledben is írtad, jobb, ha mást találsz. De előtte találd meg az önbecsülésedet, legyen tartásod, legyél férfi. Ehhez nagy segítséget adott nekem egy e-book - ha gondolod, írj rám privben, szívesen elküldöm. Mielőtt olvastam, nagyon nehezen találtam magamnak barátnőt. Miután elolvastam, hamarosan két olyan lány közül kellett választanom, akik mindketten odavoltak értem. Ráadásul az életem többi része is hatalmas fordulatot vett, és most sokkal boldogabb vagyok.

2013. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Figyu, nem tetszel neki. Lehet nincs senkije és keres párt magának, de akkor sem akar téged. Van ilyen, tovább kell lépni, mert hiába erőlteted, csak rosszabb lesz. Miért nem hagyod békén ennyi visszautasítás után sem?
2013. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem értem hogy lehetsz szerelmes belé,ha azt írod hogy kb nem is ismeritek egymást.Másrészt nem írogatni kellett volna neki,és pláne nem így kellett volna szerelmet vallanod,hanem személyesen.Viszont nagyon valószínű,hogy nem tetszel neki,szóval inkább hagyd.
2013. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Egy dolgot még megpróbálhatnál szerintem: amikor tudod hogy megy haza vagy el mindegy, csípd ki magadat legyen nálad egy nagy csokor vigyorogj mint a tetbetök és menj el sietve mellette. Vagy így menj fel a lakására. Mindkettő beválhat, ez a nőtől függ melyiket kell alkalmazni. Az a baj nagyon sokat vártál és nem biztos hogy ezt már helyre lehet hozni.
2013. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Vallottak már nekem is ilyen furán szerelmet és (beképzeltség nélkül)próbálkoztak is sokan nálam életem során, de ha valaki nem tetszett annak tudtára is hoztam méghozzá úgy hogy le se sz*tam szerencsétlen fejét.

Tény, hogy bunkónak hat a dolog, de ez a legegyszerűbb és legtisztább módja annak hogy megértesse egy lány azt hogy : BOCSI DE NEM! NEM vagy az esetem, NEM kellesz, NEM akarok TŐLED semmit!

De szerintem neked is be kell látnod hogy ez nem szerelem ez valami plátói .. kicsit átmegy rajongásba!

Az egyik kommentelő írta a rózsacsokrot..

Hát nekem már csak az lenne még púp a hátamon és sajnos itt már elkerülhetetlen hogy ne sértse meg az érzéseidet..

Többször tudtodra adta hogy nem kér belőled, a nem válaszolásokkal és a letiltással is.. szerintem ennél egyértelműbben már nem válaszolhatna.

Nem vagy a zsánere , de ez nem azt jelenti hogy valakinek nem te jelentenéd a boldogságot! Rád vár valaki a nagyvilágban, keres téged vár téged azt várja hogy térj észhez ! Szinte hallom hogy ezt kiabálja!

Hééé itt vagyok! Nagyon szeretnélek.. én boldoggá tudnálak tenni.. gyere keress meg!! Neee te Hülyeeeee nem a szomszédban vagyok!!! Még kicsit keress továáááábbb!!

:D

Kívánok sok sikert ahhoz hogy megtaláld ezt a személyt!!

De ahhoz a legelső lépés az kell hogy legyen, hogy a plátói "szerelmedet" dobd a kuka mélyére!!!

HAJRÁ! :)

2013. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Elmondtam neked már, hogy nem!

Egy ekkora fiú már képesnek kell hogy legyen ezt megérteni.

Az évek meg csak múlnak. És az, hogy szerelmes vagy , nem tudom kitalálni. És egyáltalán kibe? Honnan tudjam? Csak egy utánam futkosó zaklató srácot látok mindig, aki nem érdekel.

2013. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ennyi volt és vége.
2013. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

nem ismer és nem akar kapcsolatot.

de te ismered? lehet csak elképzeltél egy tökéletes csajt és belezúgtál, nálam is most ez van egy pasi iránt ilyen plátói dolog és totál elburjánzott bennem annyira imádom, de sosem lesz velem meg is mondta. próbáld valahogy lezárni.

2013. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen férfi "az életemben". Mármint hasonlóan zaklatott, mint te ezt a lányt. És ne haragudj meg, de igen, valószínűleg zaklatásnak vette.

Egyszerűen nem értette meg, hogy a nem az NEM. Igaziból a mai napig nem tudja teljesen megérteni, mert még mindig képes rá, és néha próbál újra kezdeményezni.

Én mindig megijedtem tőle.

Szerencsére, mióta mostani párommal vagyok együtt már nem zaklat.


Tudod, ha egy nő x-szer elmondja, hogy NEM, és még mindig jössz az udvarlásoddal, akár milyen rendes srác lehetsz is, egy idő után zaklatásnak fogja venni.

2013. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Jól tudom, hogy ez milyen, én is voltam hasonló állapotban hosszú ideig. Ez az érzés (a szerelem illetve az erős kötődés érzése) nagyon mélyről jön, az ösztönös mélységekből, ezért józan ésszel tényleg képtelenség belátni, hogy semmi értelme. Viszont már kaptál 2-3 elutasítást, úgyhogy egyértelmű a helyzet, nem kellesz neki. A nőknél ilyen esetben az is elutasítást jelent, ha nem válaszol (ezt persze férfiésszel nehéz elfogadni). Ezért békén kell hagynod.

Az érzéseidet kell megváltoztatnod, mert a gondolkodásodra hiába probálsz hatni. Ez egy másik agyterület, nem az, amelyet az egyetemen használtál. Az érzelmi intelligenciát kell gyakorolnod, hogy ráérezz, hogy a valóság egészen más, mint ami benned van.

Legyél nyitott és érdeklődő mások iránt, és előbb-utóbb fogsz találni valakit, akivel majd kölcsönös lesz a szerelem. Ha mások elutasítanak, akkor se add fel, csak keress tovább. Ez a csaj pedig maradjon egy érdekes-kellemes emlék és tapasztalat.

De ha folytatod amit most művelsz, akkor csak becsavarodsz, és további évek szállnak el feleslegesen.

2013. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!