Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 13-16 ÉV KÖZÖTTI FIÚK! Mikről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-16 ÉV KÖZÖTTI FIÚK! Mikről "álmodoztok" ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ha bejön nektek egy lány, akkor ti mikről "fantáziáltok"? Mennyit szoktatok rá gondolni? Vagy egyáltalán fantáziáltok így, vagy csak mi lányok vagyunk ilyen álmodozó típusúak? :D

Kíváncsi vagyok a válaszokra, kort is írjatok légyszi!

Hát, azért kérdezem, mert tetszik egy srác, és megpróbálom az ő szemével "nézni a világot". Szóval kb meg próbálok úgy gondolkozni, mint ő. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle. :D

É itt nem arra gondolok, hogy "jól megraknátok", mert azért szerintem (a többségnek) nem az az első gondolatotok 13-16 évesen, hogy, fúú, de megd*gnám.. :"D

L/14



2013. márc. 30. 17:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Arról, hogy mennyire megdugnám.:D
2013. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Pedig az az első, vagy legalábbis nekem az volt már 13-16 évesen is :D
2013. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Sőt már kb. 10 éves koromtól.
2013. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ki kell ábrándítsalak. Egy tizenéves fiúnak mindig az az első gondolata, hogy meg... 25/f
2013. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

ölelgetés, simogatás, szeretkezés. én általában arról is, hogy valami random dologra azt hiszi, hogy megbántott, én pedig azt mondom neki, hogy egyáltalán nem, és ölelkezünk meg csókolózunk, meg ilyesmik. esténként pedig rá gondolok, és nagy valószínűséggel róla is álmodok.

F/13

2013. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Vad-Ász ***** válasza:

amikor teccik egy csaj arra gondolok hogy: csókolózun,sátálgatunk,filmetnézünk nálam,ölelkezünk,

,,"este és reggel rá gondolok"

15/F

A csaj aki teccik az meg 17

2013. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

hát. jó. :D

ezt is megtudtam, hogy mindenki meg akarja d*gni azt, aki tetszik neki. :"D

köszi a többi választ. :))

2013. márc. 30. 17:32
 8/20 anonim ***** válasza:
hát igazából nekem konkrét gondolatom nincs csak elmosolyodom ha rágondolok :)
2013. márc. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A szomorú igazság az , hogy a "többségnek" (nekem is) tényleg az az első gondolta, hogyan rakja meg.
2013. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Vad-Ász ***** válasza:

nekem nem az az első gondolatom hogyan rakjam meg,

hanem az hogy összejöhetek-e vele

2013. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!