Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami baj, vagy ez ilyenkor normális? ( abortsuz )

Figyelt kérdés
A barátnőmnek múlt héten volt abortusza és azóta aránylag jól van viszont néha elkezd fájni a hasa ami persze érthető viszont már eltelt 5 nap és ma például nagyon fáj neki. ez lehet normális utóhatása a műtétnek vagy esetleg aggódni kéne. azt mondták 2 hét után menjen kontrollra de nem tudja, hogy most ez mi. jó lenne olyan válaszoló aki már átesett ezen. köszönöm előre is.

#abortuisz
2013. márc. 18. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
igen ez normális, a kontrollra mindenképp menjen vissza
2013. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most írt, hogy fel se bír körülbelül kelni. ez is lehet normális? nyilván mindenki másképp éli meg csak aggódom érte.
2013. márc. 18. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:

húh, hát ennyire nem szabadna fájnia..

talán a méhösszehúzódás okozza, nekem szülés után kegyetlenül fájt.

Fájdalomcsillapító, és holnap azért menjetek vissza vagy egy telefont ejtsetek meg.

2013. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Holnap reggel megyunk vissza. Remelem csak valami kis fertozes amit antibiotikummal lehet kezelni.
2013. márc. 18. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Menjetek mindenképp! Én most nem írom le, hogy mi lett egy küret után (nem abortusz, vetélés utáni kaparás, de a technikája ugyanaz), csak annyit írok, hogy 6 hétig tartott, többször műtöttek...

Szóval nagyon komoly fertőzés is lehet!!!!!! Szóval doki!!!!

2013. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ha annyira fáj, hogy fel sem bír kelni, én már reggelig sem várnék, hanem mennék az ügyeletre...
2013. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!